Michał Masłoń występował m.in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, we Włoszech czy w Niemczech, gdzie współpracował z grupą Międzynarodowych Tenorów.

Jego najnowsza piosenka pt. „Bezdomne serce” opowiada o emocjonalnym mężczyźnie, który toczy skontrastowaną walkę sam ze sobą szukając swojej drogi. Pełen wewnętrznych kontrastów i rozbieżności pomiędzy siłą a słabością przemierza różne rzeczywistości. Uśpiony gdzieś w porcelanie, między światem realnym a marzeniami, pomiędzy trzema czasami. Uwielbiany, a jednocześnie odrzucany przez świat.

Niedawno ukazał się teledysk do piosenki w reżyserii Roberta Nawrockiego. Muzyce towarzyszą bardzo przyjemne krajobrazy. Większość teledysku nagrywana była w Zamku Królewskim w Olsztynie koło Częstochowy. Widać też samą Częstochowę, rodzinne miasto wokalisty.

Intencją artysty był powrót do melodii z lat 90-tych. Udało się. Uzupełnieniem jest charyzmatyczny, lekko zachrypnięty wokal Michała Masłonia i niebanalny tekst. Piosenka ukazała się nakładem wytwórni MyMusic.

ZOBACZ TELEDYSK
MICHAŁ MASŁOŃ – BEZDOMNE SERCE

https://www.youtube.com/watch?v=ZZ5jdw2mQtE

Michał Masłoń
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Michał Masłoń – urodzony 6 stycznia 1981 roku w Częstochowie wokalista, kompozytor i autor tekstów. Muzyczny zapaleniec, absolwent wydziału wokalno – aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi. Na co dzień stykający się z wieloma gatunkami muzycznymi, podróżnik, kochający inspiracje i nowe miejsca. Swoją przygodę muzyczną zaczynał śpiewając w częstochowskim Chórze “La Musica Corale”.

Tuż po zakończeniu studiów został zaproszony do udziału w trasie koncertowej 12 Międzynarodowych Tenorów, z którymi przez kilka miesięcy wystąpił na największych scenach w Niemczech. W 2010 Telewizja Katowice zrealizowała pierwszy teledysk wokalisty, do piosenki “Z niewielkiej oddali”. Michał z tą piosenką zdobył nie tylko szczyty regionalnej listy przebojów, ale także został jednym z laureatów konkursu Emigranci Mają Talent, którego organizatorem było Polskie Radio Londyn.

Michał jest zapraszany na koncerty w Polsce, Irlandii, Anglii i w Niemczech. Szczególnie często miał okazje występować we Włoszech, gdzie zawsze jest gorąco przyjmowany przez Polonię. W 2011 roku zorganizował w Częstochowie cykl charytatywnych koncertów kolęd, a od 2012 roku udzielał się także jako pedagog pracując w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie, oraz jako oligofrenopedagog prowadząc zajęcia muzykoterapii. Wystąpił też na płycie Accademii dell’Arkadia z “Mszą Staropolską Boże Narodzenie”, na której wykonał solową partię tenorową.

Od półtora roku muzyk pracuje nad solową płytą, którą ma nadzieję ukończyć jeszcze w tym roku. Pierwszym zwiastunem jego płyty jest piosenka “Bezdomne serce”.

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!