Jay-Z: Lupita Nyong’o zapowiada płytę Jaya Z (WIDEO)

Jay-Z: Lupita Nyong'o zapowiada płytę Jaya Z
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jay-Z zaprezentował kolejny zwiastun swego nadchodzącego albumu “4:44”. Tym razem raper zaangażował laureatkę Oscara, Lupitę Nyong’o.

Kolejna zapowiedź nowej płyty Jay-Z! W krótkim, czarno-białym klipie widzimy zbliżenie twarzy aktorki. Na policzkach pojawiają się płynące łzy. Wideo zatytułowane “MaNyfaCedGod” można obejrzeć poniżej.

Wcześniej poznaliśmy zapowiedź, w której wystąpili aktorzy Mahershala Ali i Danny Glover. Pierwszym singlem ma być “Adnis”. Longplay “4:44” ukaże się 30 czerwca.

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku.

Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin pojawił się w numerze “Biking” Franka Oceana, “Shining” – z Beyoncé – DJ-a Khaleda i “I Got the Keys” z Future’em. Zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.


Przeczytaj również: Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce (szczegóły)

Lupita Nyong’o urodziła się w Meksyku, a wychowała w Kenii. Później uczęszczała do college’u w USA. Rozgłos przyniósł jej dramat “Zniewolony. 12 Years a Slave”, za który zdobyła Oscara. Ostatnio zajęta była na planie filmów “Star Wars: The Last Jedi” i “Black Panther”.

Lupita Nyong’o zapowiada płytę Jay-Z

R E K L A M A » zespoły weselne