MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyJay-Z: Lupita Nyong'o zapowiada płytę Jaya Z (WIDEO)

Jay-Z: Lupita Nyong’o zapowiada płytę Jaya Z (WIDEO)
J

REKLAMA
REKLAMA

Jay-Z zaprezentował kolejny zwiastun swego nadchodzącego albumu „4:44”. Tym razem raper zaangażował laureatkę Oscara, Lupitę Nyong’o.

Kolejna zapowiedź nowej płyty Jay-Z! W krótkim, czarno-białym klipie widzimy zbliżenie twarzy aktorki. Na policzkach pojawiają się płynące łzy. Wideo zatytułowane „MaNyfaCedGod” można obejrzeć poniżej.

Wcześniej poznaliśmy zapowiedź, w której wystąpili aktorzy Mahershala Ali i Danny Glover. Pierwszym singlem ma być „Adnis”. Longplay „4:44” ukaże się 30 czerwca.

REKLAMA

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – „Reasonable Doubt” (1996), „The Blueprint” (2001) i „The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku.

Magazyn „Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin pojawił się w numerze „Biking” Franka Oceana, „Shining” – z Beyoncé – DJ-a Khaleda i „I Got the Keys” z Future’em. Zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.


Przeczytaj również: Ed Sheeran na jedynym koncercie w Polsce (szczegóły)

Lupita Nyong’o urodziła się w Meksyku, a wychowała w Kenii. Później uczęszczała do college’u w USA. Rozgłos przyniósł jej dramat „Zniewolony. 12 Years a Slave”, za który zdobyła Oscara. Ostatnio zajęta była na planie filmów „Star Wars: The Last Jedi” i „Black Panther”.

Lupita Nyong’o zapowiada płytę Jay-Z

R E K L A M A » zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA