GrubSon przedstawia teledysk do singla “Rudeboy Stance”

GrubSon powraca! “Rudeboy Stance” to pierwszy singel z planowanej na jesień nowej płyty GrubSona. W utworze, który właśnie trafił do sieci, udziela się raper Promoe.

GrubSon zapowiada nowy krążek. Nachodzący album nosi tytuł “Gatunek L”. Czwarta płyta muzyka powinna ukazać się we wrześniu 2017 roku.

Artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze.

Gościnnie na płycie pojawia się jego przyjaciel, Jarecki, oraz niezaprzeczalni międzynarodowi gracze – Szwed Promoe z Looptroop Rockers, oraz Nowojorczyk Chip-Fu z grupy Fu-Schnickens.

Dodatkowo na płycie, poza wsparciem koncertującego z GrubSonem live bandu Sanepid, usłyszymy również orkiestrę “eM Band”.


Przeczytaj również: Meek Mill: Zobacz wspomnienia rapera w nowym teledysku

Płyta “Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie.

Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, za mix i mastering odpowiada DJ Eprom.

“Gatunek L” będzie wydany w formie książkowej, gdzie poza samą płytą znajdą się dopełniające całości zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela pod tym samym tytułem – napisania gościnnie – specjalnie na premierę albumu.

Promującego zestaw nagranie “Rudeboy Stance” wraz z klipem można obejrzeć poniżej.

Poprzedni longplay Grubsona, “Holizm”, miał premierę w marcu 2015 roku.

GrubSon – nowa płyta już jesienią. Mamy pierwszy singiel i teledysk!

ZOBACZ TELEDYSK
GRUBSON / OER FEAT. PROMOE – RUDEBOY STANCE

R E K L A M A » zespoły weselne