Natalia Szroeder nagrała piosenkę specjalnie na dziesięciolecie porannego programu Dzień Dobry TVN! Posłuchaj najnowszego nagrania Natalii na MUZOTAKT.pl!

Natalia Szroeder przypomina o sobie nową piosenką zatytułowaną “Samosiejka”. Ten melodyjny, poprawiający humor kawałek został nagrany specjalnie z okazji jubileuszu popularnego porannego programu – Dzień Dobry TVN.

Autorem piosenki jest Patrycja Kosiarkiewicz, a wyprodukował ją poznański producent Tabb znany m.in. ze współpracy z Grzegorzem Hyżym oraz formacji Sound’n’Grace.

Tej jesieni Natalię Szroeder będziemy mogli oglądać w kolejnej odsłonie programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowanego w telewizji Polsat.

Natalia pracuje także nad długo już zapowiadaną debiutancką płytą, która ma się ukazać na rynku na początku przyszłego roku.

ZOBACZ TELEDYSK
NATALIA SZROEDER – SAMOSIEJKA

Natalia Szroeder urodziła się 20 kwietnia 1995 roku. Wychowała się w pomorskiej wsi Parchowo w rodzinie o tradycjach muzycznych. Matka piosenkarki Joanna wstępuje w zespole ludowym Modraki, którego założycielem był jej dziadek Waldemar Kapiszka. Natomiast troje jej rodzeństwa tworzy zespół Rusland Trio. Z kolei ojciec – Jaromir był założycielem teatru Dialogus, w którym występowała gdy miała 10 lat. W dzieciństwie Szroeder wystąpiła także w audycji TVP1, Od przedszkola do Opola.

W 2011 roku została laureatką jednego z odcinków Szansa na sukces, gdzie zaśpiewała utwór „Cicha woda” z repertuaru Maryli Rodowicz. 24 marca 2012 roku w serwisie YouTube opublikowała teledysk do piosenki „Potrzebny je drech” (w języku kaszubskim), którą napisała Weronika Korthals do słów Tomasza Fopke. Następnie w lipcu ukazał się debiutancki singel solowy wokalistki – „Jane”. Muzykę i słowa utworu napisał Marek Kościkiewicz, były członek zespołu De Mono. W tym samym roku nawiązała współpracę z raperem Liberem, z którym nagrała piosenkę „Wszystkiego na raz”. Kompozycja uplasowała się na 5. miejscu AirPlay – Top, a także trafiła na listy przebojów takich rozgłośni radiowych, jak m.in. RMF FM czy Radio Zet. Utwór „Wszystkiego na raz” był drugiem singlem z wydanego w maju tego samego roku albumu Libera zatytułowany Duety. Na płycie znalazł się także drugi wspólny utwór rapera i piosenkarki – „Nie patrzę w dół”, do którego powstał wideoklip zrealizowany przez Cam-L Studio i DL Promotion. 3 sierpnia tegoż roku Szroeder wystąpiła w duecie z Liberem podczas gali Eska Music Awards 2013, w trakcie której uzyskała także nominację do tejże nagrody w kategorii Najlepszy debiut. W tym samym miesiącu wystąpiła na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze, gdzie wykonała piosenkę „Kukuszka” z repertuaru Zemfiry. 2 grudnia 2013 roku do sprzedaży trafił jej drugi singel „Tęczowy”.

11 lutego 2014 roku został wydany jej trzeci singel – „Nie pytaj jak (Young Stars Festival)”. W kwietniu wystąpiła m.in. u boku Meza i Dawida Kwiatkowskiego na Young Stars Festival 2014 w poznańskiej hali Arena. W czerwcu wzięła udział w koncercie z okazji 25-lecia działalności artystycznej Jacka Cygana i Ryszarda Rynkowskiego, który odbył się w ramach LI Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas koncertu zaśpiewała piosenkę „Za młodzi, za starzy” w duecie z Jackiem Cyganem. W czerwcu wzięła udział w Carpathia Festival 2014 organizowanym w Rzeszowie. 27 lipca 2014 roku podczas koncertu Lata ZET i Dwójki w Toruniu wraz z Liberem zdobyła nagrodę w kategorii Najlepszy występ za wykonanie utworu „Nie patrzę w dół”. 24 sierpnia 2014 roku ukazał się pierwszy singiel Natalii Szroeder i Libera – „Teraz ty”, który zwiastuje wspólny album duetu.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!