MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleLato z Radiem 2017: Cieszyn i Świeradów-Zdrój (transmisja wideo)

Lato z Radiem 2017: Cieszyn i Świeradów-Zdrój (transmisja wideo)
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ekipa Radiowej Jedynki już szykuje się do kolejnych koncertów na trasie Lato z Radiem 2017.

Pierwszy weekend lipca to wyjątkowy koncert „Wyszehradzki” w Cieszynie i niedzielna impreza w Świeradowie-Zdroju pod hasłem Lato z Radiem.

REKLAMA

O muzyczne emocje zadbają m.in. Arka Noego, Halina Mlynkova, Urszula, Jary Oddział Zamknięty, Blue Cafe i T-Love. Podczas koncertu w Cieszynie wystąpi również słowacka grupa Nocadeň oraz Anna & the Barbies z Węgier.

W sobotę 1 lipca w Cieszynie w ramach trasy „Lata z Radiem” odbędzie się wyjątkowy koncert „Wyszehradzki”.

Materiały promocyjne partnera

Na scenie oprócz polskich gwiazd Haliny Mlynkovej i Urszuli pojawią się również zespoły ze Słowacji i Węgier – Nocadeň oraz Anna & the Barbies. Dla najmłodszych uczestników koncertu o godz. 16.25 zagra Arka Noego.

Ponadto od godz. 10.00 Radiowa Jedynka zaprasza na relacje z odbywającej się tego dnia w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie Debaty pt.: „Współpraca w Grupie Wyszehradzkiej. Podsumowanie polskiej prezydencji”.

Lato z Radiem 2017

W spotkaniu wezmą udział: Ryszard Macura – Burmistrz Miasta Cieszyna, Vít Slováček – Starosta Miasta Czeski Cieszyn, Prof. Csaba György Kiss z Uniwersytetu Warszawskiego, dr Tomáą Strážay – Slovak Foreign Policy Association, dr Vit Dostál – Association for International Affairs z Czech oraz Jakub Groszkowski z Ośrodka Studiów Wschodnich.

Debatę poprowadzi dr hab. Prof. ISP PAN Adam Burakowski – dyrektor Biura Współpracy z Zagranicą Polskiego Radia.

Dzień później, w niedzielę 2 lipca, „Lato z Radiem” przeniesie się do Świeradowa-Zdroju, gdzie za sprawą Maćka Pola będzie można się przekonać, czym jest prawdziwa magia.

Wieczorem na scenie pojawią Jary Oddział Zamknięty, Blue Cafe i gwiazda wieczoru grupa T-Love. Do studia plenerowego Radiowej Jedynki zaproszą Marta Januszewska i Roman Czejarek, którzy poprowadzą oba koncerty. Relacje zza kulis przeprowadzą dla słuchaczy Jedynki Agnieszka Kunikowska i Bogdan Sawicki.


Przeczytaj również: 25-lecie Slot Art Festival. Znamy pełny line-up imprezy!

Lato z Radiem 2017 – kto wystąpi?

Lato z Radiem 2017 - kto wystąpi?

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca również specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej.

Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2017 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w serwisie.

Oglądaj na żywo – Lato z Radiem 2017

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA