MUZOTAKTMUZYKANowy singielDemiurg i Esdobe – sprawdź nowy singiel „Być albo nie być”

Demiurg i Esdobe – sprawdź nowy singiel „Być albo nie być”
D

REKLAMA
REKLAMA

Demiurg i Esdobe, duet promujący właśnie najnowszą EP-kę „Sztuka Latania”, prezentuje drugi singiel pochodzący z tego wydawnictwa, jakim jest utwór „Być albo nie być” z gościnnym udziałem rapera Fozzie oraz wokalistki Mkay.

Demiurg i Esdobe powracają z nowym singlem pt. „Być albo nie być”.

REKLAMA

– Spełnianie zamierzonych celów to dla Nas być albo nie być – komentuje Demiurg.

– Tym numerem chcielibyśmy przechylić szalę na swoją stronę i udowodnić, że w naszym przypadku bardziej adekwatne jest być. Zachęcam do sprawdzenia najnowszego singla! – dodaje.

Za mix i master nowego singla odpowiadają Demiurg i Babinczi, zaś animację przygotowała ekipa Dotsite. Pierwszym singlem duetu był zainspirowany kultowym serialem Breaking Bad kawałek „Jesse Pinkman”.

Demiurg x Esdobe, „Być albo nie być” (feat. Fozzfor i Mkay)

Demiurg, znany wcześniej jako Aaron pochodzi z Wrześni i od kilku lat zasila szeregi Poznańskiej sceny rapowej. Jego pierwsze solowe publikacje miały miejsce w 2009 roku. W 2010 założył razem z drugim MC Tazerem zespól pod nazwą DmT (Dzieło Moralnego Terroru). W tym samym roku powstało również studio nagraniowe (DmTstudio).

W 2011 razem z producentem Lenzym nagrał mixtape pt. „Ostatni ocalały”. W 2012 wyszła pierwsza Epka spod szyldu DmT zatytułowana „Dajmonion”, co oznacza krzyk ostrzegawczy przed złem. W 2013 został obok Fonope i Teabe, jednym z trzech laureatów konkursu organizowanego przez Glamrap i Johnnego Beats.

W 2014 wziął udział w 2. Edycji konkursu organizowanego przez Glamrap pt. Fresh Swag i powtórzył sukces. Jeszcze w tym samym roku wyszedł numer pt. Monocykl. W 2015 można było go usłyszeć na rożnych luźnych projektach miedzy innymi hot16challenge, pompuj rap.

Poza tym wydał Album DmT-Terapia. W pierwszej połowie 2016 współtworzył projekt The Saiyans, w którego skład wchodził Profesor Smok, Edizz, Adash i on tj. Demiurg. W drugiej połowie 2016 raper dołączył do ekipy Upojeni i na ich kanale można było usłyszeć kilka luźnych kawałków jak i pierwsze single jego z solowego projektu.

W 2017 miała miejsce premiera pierwszego solowego albumu pt. Nieba nie będzie, który sam określa jako swój solowy debiut. Aktualnie skupia się na promocji Epki „Sztula latania” nagranej wspólnie z Esdobe.


Przeczytaj również: AMOS prezentuje teledysk do utworu „Bez słów”

Esdobe to współzałożyciel Poznańskiego składu Ejbry, któryzasilał również Bok oraz Dj Przester. Raper znany jest m.in. z utworów „Zagadka” czy „Spirytystyka”, które zostały wypuszczone jako solowe numery. Reprezentant Poznańskiej Ligi Freestyle, zwycięzca bitwy na Juwenaliach w Poznaniu, wystąpił także na Festiwalu Made in Chicago na jednej scenie z ekipą nagrywającą wcześniej między innymi z B.B Kingiem.

Esdobe & Demiurg – „Jesse Pinkman” (Video mash – up)

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA