Audioriver 2017: Rozpiska w szczegółach i jednodniowe bilety

Audioriver 2017
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do festiwalu Audioriver zostały niecałe cztery tygodnie i organizatorzy właśnie zaprezentowali program na poszczególne dni oraz wprowadzili bilety jednodniowe na piątek i sobotę.

– Zdecydowana większość naszej publiczności zaopatruje się w karnety dwu- i trzydniowe, ale są też takie osoby, które albo nie mogą przyjechać na cały festiwal albo są zainteresowane tylko kilkoma konkretnymi koncertami – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora.

– To właśnie dla nich wprowadzamy bilety jednodniowe i podajemy podział na dni i sceny, by mogli podjąć decyzję, którą wejściówkę kupić.

Bilety na piątek i sobotę są w tej samej cenie 150 zł. Warto pamiętać, że w odróżnieniu od karnetu dwudniowego za 230 zł, wejściówka jednodniowa jest jednorazowa i traci ważność po opuszczeniu terenu festiwalu.

To samo dotyczy biletów na Sun/Day, które dostępne są w cenie 60 zł. Jeśli chodzi o Sun/Day dla dzieci poniżej 10 roku życia będących pod opieką rodziców, wstęp na to wydarzenia będzie bezpłatny.

– Od lat mamy wiele pytań o możliwość przychodzenia na Audioriver z dziećmi, ale plaża nocą nie wydawała nam się nigdy najlepszym miejscem dla najmłodszych, ze względu na późną porę koncertów, dużą liczbę ludzi czy głośną muzykę – argumentują organizatorzy.

– Ale Sun/Day to już wydarzenie o innym charakterze: odbywające się w ciągu dnia, w pięknym parku, w piknikowej atmosferze. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zaszczepiać dzieciom miłość do muzyki właśnie w takich okolicznościach przyrody. Taką możliwość dajemy tylko rodzicom lub prawnym opiekunom, którzy na bramce będą musieli pokazać stosowne dokumenty.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

Udział w imprezie potwierdzili m.in. Baasch, Boys Noize, Carl Craig, High Contrast, Mount Kimbie, Birdy Nam Nam i Vitalic.


Przeczytaj również: Varius Manx i Kasia Stankiewicz przygotowali hymn Igrzysk Sportów Nieolimpijskich

Audioriver Festival 2017 – program

AUDIORIVER BY NIGHT
19:00-07:00. Plaża nad Wisłą w Płocku.

PIĄTEK (28 lipca)
Main Stage:
Angelo Mike
Baasch
Boys Noize
Carl Craig presents Versus Synthesizer Ensemble
The Erised
Urbanski live
ZHU
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:
Artefakt live Dasein
DEAS / A_GIM Dtekk Enrico Sangiuliano KiNK live Solomun
Tale Of Us
VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent:
Halogenix
High Contrast live
Hugh Hardie
Keeno
Klute
Maduk
MC LowQui
MC Wrec
Mr. Cannabeatz
NeverAfter S.P.Y
VJ: FkS

T-Mobile Electronic Beats Stage:
The Belleville Three
Ben UFO
CZELUS´C´ (JUTRO x KOSA)
Manoid Mount Kimbie Planetary Assault Systems live
Robert Hood live VJ: Derubare

Cities #truemusic Tent: Poznań
Conradq b2b Juniore
Michał Gutkowski Tom Palash Tralien
VJ: info wkrótce

SOBOTA (29 lipca)
Main Stage:
Bass Astral x Igo
Birdy Nam Nam Kraak & Smaak live
Last Blush London Elektricity Big Band live
Moosak
Vitalic – ODC live
VJs: Visual Family Collective

Circus Tent:
Adventice (DJ Deep & Roman Poncet) live
Joris Voorn Kaotik
Mind Against
Nicole Moudaber
Sept live
Sonosanto
Stephan Bodzin live
VJs: Nocny Marek + FTVision

Hybrid Tent:
Alix Perez BCee DJ Storm
Emperor
Handra
Killbox (Ed Rush & Audio)
Krzyku
MC DRS
MC LowQui
Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC
Total Science
VJ: FkS

T-Mobile Electronic Beats Stage:
Agents of Time live
Dax J
Exium live
Górny
Jackmaster
Moodymann
Piotr Bejnar live
We Draw A
VJ: Derubare

Cities #truemusic Tent: Górny Śląsk
Capo
Siasia
Sierra Cosworth Urloop
VJ: info wkrótce

AUDIORIVER BY DAY
Piątek, 28 lipca – 16:00-20:30 + Sobota, 29 lipca – 10:30-20:00.
Płock, rynek Starego Miasta.

PIĄTEK (28 lipca)
BURN Stage:
Daniel Stetting
Maryo
Novika & Mr. Lex

SOBOTA (29 lipca)
BURN Stage:
Audiofly
Matthew Dekay
ptr1 live
Seb & Rodrigezz
Seb Skalski

AUDIORIVER SUN/DAY
Niedziela, 30 lipca – 11:00-21:30.
Park między ulicami Mostową a Rybaki (wejście od ul. Mostowej), Płock

Stage One:
&ME Damian Lazarus
Leon & Glasse
Meg & Discox
Nico Stojan
Rampue live

Stage Two:
Bryan Gee ft. MC Felon
Danny Byrd
Emoczo
John B
MacBeat
MC LowQui

R E K L A M A » zespoły weselne