Muzyk Mastodon strzygł się u Nergala (WIDEO)

Mastodon
Mastodon fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespół Mastodon przyjechał do Polski na koncert w Gdańsku. Członkowie metalowej kapeli przy okazji złożyli wizytę w barber shopie Nergala, lidera Behemoth i członka Me And That Man.

– Dbamy o to, żeby przyjaciele z Mastodon wyglądali piknie podczas jutrzejszej sztuki w Gdańsku – czytamy na Facebooku Barberian Academy & Barber Shop.

Poniżej można obejrzeć krótki filmik, który nakręcił Nergal.

Mastodon wystąpił u nas wczoraj, 4 lipca w klubie B90. Zespół promował wydaną 31 marca 2017 roku płytę “Emperor Of Sand”.

Mastodon to amerykańska metalowa formacja, która działa od 2000 roku. Wśród sympatyków bandu znajdują się Metallica, Pearl Jam, Queens of the Stone Age, CeeLo Green i Feist.

W 2011 roku osiągnęli 10. pozycję na liście Billboard Top 200, a singel “Curl of the Burl” zaliczył dwukrotną nominację do Grammy. Poprzedni longplay kapeli to “Once More ‘Round the Sun” z czerwca 2014 roku. Zestaw dotarł do wysokiej szóstej pozycji na “Billboardzie” i znalazł się na pozycji dziesiątej na Wyspach.


Przeczytaj również: Hayley Williams (Paramore) i Chad Gilbert (New Found Glory) rozwodzą się!

Nergal obecnie promuje utrzymany w klimacie rock/blues/folk/country album “Songs of Love And Death”, który zrealizował z Johnem Porterem w ramach projektu Me And That Man. Krążek ukazał się w marcu 2017 roku.

R E K L A M A » zespoły weselne