MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDlaczego Tupac rzucił Madonnę? Raper napisał list przed śmiercią

Dlaczego Tupac rzucił Madonnę? Raper napisał list przed śmiercią
D

REKLAMA
REKLAMA

Do mediów trafił list, w którym Tupac wytłumaczył, dlaczego przestał się spotykać z Madonną.

Tupac napisał list, w którym tłumaczy dlaczego rozstał się z Madonną. W posiadanie ręcznie napisanego listu wszedł serwis TMZ. Raper napisał go w więzieniu.

REKLAMA

Wyjaśnił w nim wokalistce, że przestał się z nią umawiać, by dbać o swój wizerunek.

– Jeśli ciebie widzą z czarnym mężczyzną, nie komplikuje to twojej kariery, wręcz przeciwnie, sprawiasz wrażenie otwartej i ciekawej – napisał.

– Dla mnie, przynajmniej tak jak to wcześniej widziałem, musiałem być wierny swemu wizerunkowi. Nie mogłem zawieść połowy ludzi, dzięki którym stałem się tym, kim myślałem, że byłem.

List trafi na aukcję, która odbędzie się między 19 a 28 lipca w Gotta Have Rock and Roll. Licytacja zaczyna się od 100 tysięcy dolarów.


Przeczytaj również: Haim i Paul Thomas Anderson znowu razem

Tupac Amaru Shakur – ur. 16 czerwca 1971 w Nowym Jorku , zm. 13 września 1996

Tupac sprzedał 75 milionów płyt na całym świecie. Jego wydawnictwa “All Eyez on Me” i “Greatest Hits” są wśród najlepiej sprzedających się w Stanach Zjednoczonych. Był twórcą przeboju “California Love” z Dr. Dre i Rogerem Troutmanem. Legendarny raper zagrał m.in. w filmach “Juice”, “Nad obręczą”, “Bullet”, “Klincz” oraz “Gangsterskie porachunki”.

Shakur został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas. Według śledztwa przeprowadzonego przez gazetę “Los Angeles Times”, morderca został wynajęty przez Notoriousa B.I.G.-a.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA