Gabriel Fleszar wraca w nowej muzycznej odsłonie. Znany z przeboju “Kroplą deszczu” wokalista powraca z zespołem Candida! 

Gabriel Fleszar znany głównie z przeboju “Kroplą Deszczu”, który był wielkim hitem w latach 90-tych powraca na rynek muzyczny po 16 latach przerwy. Od kilku lat Gabriel Fleszar jest wokalistą zespołu Candida.

Jak dziś śpiewa i wygląda Gabriel Fleszar możecie przekonać się sami oglądając teledysk, który promuje jego najnowszy singiel zatytułowany “Oddycham”.

“Dostałem sygnał, że zespół szuka wokalisty, dostałem płyty do posłuchania, postanowiłem spróbować bo mogłem znaleźć na to czas, a skład prezentował się bardzo obiecująco” – komentuje Gabriel początki współpracy z zespołem Candida.

Przez niemal rok powstawał materiał na płytę “Frutti di mare”, która została wydana pod koniec 2012 roku. Dodajmy, że zespół nagrał, wyprodukował i promował ją własnymi siłami.

Do krążka powstały dwa teledyski: “Gusty” i dzięki wsparciu fanów i portalu polakpotrafi.pl “Serc”, ukazał się jeszcze video mashup do piosenki “Muł”.

Muzyka Candida znacznie różni się od hitu “Kroplą deszczu” – to przede wszystkim energetyczne, melodyjne, rockowe granie przyprawione szczyptą elektroniki. Niewątpliwym atutem longplaya były również teksty autorstwa Gabriela.

“Zagraliśmy parę koncertów – niektóre z nich były niezapomniane, ale za główny cel postawiliśmy sobie ponowne zawalczenie o uwagę publiczności i nagranie nowej piosenki…” – komentuje Gabriel. Tak powstała piosenka “Oddycham”. “Kiedy usłyszeliśmy ten numer z przepastnego katalogu Kuby wiedzieliśmy, że to coś wyjątkowego i że koniecznie trzeba to nagrać” – dodaje Gabriel.

O czym jest piosenka? Wystarczy posłuchać. Dla mnie to powiedzenie: hej – jestem tutaj, życie jest krótkie więc nie zamierzam go marnować, kocham, jestem i walczę o swoje marzenia – z całych sił! To piosenka napędzająca do poszukiwania i łapania szczęścia!”

Dla wszystkich tych, którzy jednak nie pamiętają Gabriela z lat 90-tych przypominamy jego wielki przebój!

ZOBACZ TELEDYSK
GABRIEL FLESZAR – KROPLĄ DESZCZU

ZOBACZ TELEDYSK
GABRIEL FLESZAR & CANDIDA – ODDYCHAM

okładka nowego singla "Oddycham"
okładka nowego singla “Oddycham”

Gabriel Fleszar w zespole Candida

W skład grupy Candida wchodzą:
Maciej Głuchowski – perkusista, założyciel
Jakub Lecieja – gitarzysta, kompozytor
Gabriel Fleszar – wokalista, autor tekstów

 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!