Platynowy Jay-Z w niespełna tydzień (sukces albumu 4:44)

Jay-Z: Będą fizyczne wersje płyt
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nowy album Jay-Z już okazał się sukcesem. Płyta “4:44” zaledwie pięć dni od premiery pokryła się platyną w Stanach Zjednoczonych.

Platynowy Jay-Z w niespełna tydzień! Platynowy status oznacza streamy lub sprzedaż równoważną z milionem kopii.

Warto zaznaczyć, że longplay “4:44” ukazał się 30 czerwca i początkowo był dostępny dla subskrybentów serwisu Tidal i klientów sieci Sprint.

Później dopiero został udostępniony wszystkim użytkownikom Tidala. Wersje fizyczne krążka dopiero są spodziewane.


Przeczytaj również: Julia Michaels, autorka hitów Biebera, Gomez prezentuje „Uh Huh”

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów.

Ostatnio Amerykanin pojawił się w numerze “Biking” Franka Oceana, “Shining” – z Beyoncé – DJ-a Khaleda i “I Got the Keys” z Future’em. Zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

R E K L A M A » zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...