MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleImpact Festival 2015 - rozkład godzinowy

Impact Festival 2015 – rozkład godzinowy
I

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

9 czerwca w Łodzi na dwóch scenach wystąpią między innymi: Slipknot, Godsmack, Gojira i Hollywood Undead. W tym roku rozkład godzinowy został ułożony w taki sposób, że uczestnicy będą mogli zobaczyć wszystkie zespoły, a pod koniec pobawić się do najpopularniejszych kawałków rockowo-metalowych. Od 14:00 teren festiwalu będzie otwarty, gdzie widzowie na scenie Ticketmaster będą mogli zobaczyć 3 kapele: zwycięzcę Antyfestu Antyradia, Hollywood Undead oraz niespodziankę, która zostanie ogłoszona już wkrótce. O godzinie 18 zaczną się prezentować zespoły na scenie głównej w Atlas Arenie. Pierwszym z nich będzie Gojira, czyli szalona grupa z Francji. Kolejnym – długo oczekiwany Slipknot! Ale to nie koniec wrażeń.

REKLAMA

Zaraz potem, znowu na scenie Ticketmaster wystąpi Godsmack. Na zakończenie wieczoru przygotowano DJ Kebsa, który zabawi publikę wybranymi przez siebie kawałkami.

Nowością będzie możliwość swobodnego przejścia z Atlas Areny na teren festiwalu. Rok 2015 to także początek współpracy festiwalowej z firmą Ticketmaster Poland, która z rwetesem wkroczyła na polski rynek w listopadzie ubiegłego roku. Dzięki ich wsparciu scena – potocznie zwaną małą – dostarczy festiwalowiczom wielu muzycznych doznań.

Materiały promocyjne partnera

KONKURS! Dzięki obecności Slipknot oraz Hollywood Undead IV edycja Impact Festival stoi pod znakiem masek. To czas na stworzenie i zaprezentowanie własnych! Pomysłodawca najbardziej demonicznej maski otrzyma podwójny bilet na pięć dowolnie wybranych koncertów Live Nation.

Rozkład godzinowy*:
14.00 otwarcie bram festiwalu
18.00 otwarcie bram Atlas Areny

Scena Ticketmaster:
14.30-15.00 zwycięzca Antyfestu Antyradia
15.30-16.15 ??
16.45-17.45 Hollywood Undead

Scena główna:
19.45-20.45 Gojira
21.30-23.30 Slipknot

Scena Ticketmaster:
23.30-00.30 Godsmack
00.45-02.00 DJ Kebs

* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA