MUZOTAKTMUZYKANowy singielNowe nagranie Dr. Dre (posłuchaj kawałka "Gunfiyah")

Nowe nagranie Dr. Dre (posłuchaj kawałka “Gunfiyah”)
N

REKLAMA
REKLAMA

Fani Dr. Dre niespodziewanie otrzymali nowy utwór. Pojawił się on w pierwszym odcinku dokumentalnej serii “The Defiant Ones”.

Czteroczęściowa produkcja “The Defiant Ones” opowiada o zaskakującej i niezwykłej kooperacji Dre i Jimmy’ego Iovine’a oraz ich wpływie na popkulturę, czego zwieńczeniem było stworzenie Beats by Dre.

REKLAMA

W projekcie wykorzystano rozmowy z takimi gwiazdami jak Bruce Springsteen, Bono, Nas, Ice Cube, Gwen Stefani, Snoop Dogg, Stevie Nicks, Tom Petty czy Trent Reznor (Nine Inch Nails). Cykl, który nakręcił Allen Hughes, powstał dla HBO.

W pierwszym odcinku znalazł się nowy numer Dre, “Gunfiyah”. To pierwsze nagranie rapera odkąd pracował przy soundtracku do “Straight Outta Compton”. W tekście muzyk odpowiada o swej drodze do sławy.

Kawałka można wysłuchać poniżej.


Przeczytaj również: Harry Styles jak Heath Ledger w filmie „Dunkierka” („Dunkirk”)

Dr. Dre to raper, ceniony producent i biznesmen, który przygodę z muzyką zaczynał w formacji N.W.A. Jest współtwórcą przebojów “Let Me Ride”, “California Love” czy “No Diggity”. W sierpniu 2015 roku ukazał się towarzyszący filmowi “Straight Outta Compton” soundtrack “Compton A Soundtrack by Dr. Dre”. Ostatni regularny longplay Amerykanina to “2001” (1999).

POSŁUCHAJ SINGLA
DR. DRE – GUNFIYAH


pobierz mp3 download

Poniżej prezentujemy zwiastun serialu

https://www.youtube.com/watch?v=qT5FeylUWO0

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA