Deez Nuts rozkręcą imprezę w Warszawie

Deez Nuts
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Australijska grupa Deez Nuts już 18 lipca zagra w Warszawie. Znany ze świetnych występów na żywo zespół zaprezentuje się 18 lipca w Hydrozagadce. Przed nim zagrają polskie kapele – Lie After Lie i HeadUp.

Deez Nuts to jedna z najlepszych na świecie kapel mieszających rap i hardcore. Ich występy na żywo są niezwykle energetyczne, o czym polscy fani mieli okazję przekonać się już kilka razy, m.in. podczas występów w Warszawie w 2015 i 2016 roku.

“Imprezowy” klimat części utworów sprawił, że niektórzy na scenie hardcore, patrzą na grupę nieufnym okiem, ale na żywo zespół porywa wspólnej zabawy. Dowodzi nią charyzmatyczny wokalista JJ Peters.

W Hydrozagadce grupa będzie bardzo blisko publiki, co przełoży się na znakomity kontakt z fanami.

Przed Deez Nuts wystąpi Lie After Lie. W październiku 2015 roku zespół wydał własnym sumptem debiutancki album “Unsaid”

W produkcji krążka brał udział Jay Maas, wówczas gitarzysta Defeatera. Prawdziwa pasja i przyjaźń oraz świetna, pozytywna energia to wartości, które płyną ze sceny podczas każdego ich koncertu. Koncert otworzy wrocławski HeadUp.

Muzyka zespołu to mocny, skoczny i energetyczny hc/metal. Grupa ma za sobą wiele koncertów zarówno w kraju jak i zagranicą. Dzielił scenę z takimi zespołami jak: Gojira, Max i Igor Cavalera, Madball, Deez Nuts, Flapjack, Born From Pain, Pro-Pain.

Deez Nuts koncert w Polsce

18 lipca 2017 (wtorek)
Klub Hydrozagadka (Warszawa, ul. 11 listopada 22)


Przeczytaj również: Natalia Nykiel i Jej niespokojne uderzenie

ZOBACZ TELEDYSK
DEEZ NUTS – REMEDY

R E K L A M A » zespoły weselne