Lady Pank powraca z nowym teledyskiem do utworu “Wenus, Mars”, który promuje ich najnowszy koncertowy album zatytułowany “Akustycznie”

„Akustycznie” to nowy album grupy Lady Pank – czyli legenda o czterech takich, co ukradli serca kilku pokoleniom fanów. To szczególne w dyskografii zespołu wydawnictwo miało swoją premierę 16 czerwca br.

Wydaniu albumu towarzyszy specjalna okazja, bowiem Lady Pank w wersji akustycznej ostatni raz szerokiej publiczności zaprezentowali się równo 20 lat temu!
Lady Pank Akustycznie
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Utwory na nadchodzącą płytę zostały zarejestrowane podczas serii akustycznych koncertów, jakie zespół zagrał w całej Polsce na początku 2015 roku, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. Podczas trasy muzycy skupili się na tym, aby na nowo zaaranżowany materiał zabrzmiał jak najlepiej.

“Będzie to duża niespodzianka i spora gratka dla fanów, którzy kochają naszą muzykę” – mówi Jan Borysewicz.

Na albumie znajdują się najbardziej znane utwory zespołu od tych, które przyniosły grupie największą popularność w latach 80-tych, przez najbardziej pamiętne hity, które do dziś nie straciły swojego blasku, aż po piosenki, którymi Lady Pank obecnie podbija stacje radiowe i listy przebojów.

Jednym z takich utworów jest właśnie singiel „Wenus, Mars”, do którego pod okiem agencji TubaArt został zarejestrowany teledysk.

ZOBACZ NOWY TELEDYSK
LADY PANK – WENUS, MARS

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!