Machine Head już za tydzień w Warszawie!

machine head
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dokładnie za tydzień w stołecznej Progresji wystąpi grupa Machine Head!

Zespół przyjedzie do Polski w ramach wyjątkowej trasy – An Evening With Machine Head – która swoim zasięgiem objęła całą Europę! Zgodnie z zapowiedziami zespół gra obecnie set złożony ze swoich największych przebojów, przedłużony tak, by nikt nie wyszedł rozczarowany!

W Polsce muzyków zobaczyć będzie można na trzech koncertach: 13 września w Gdańsku (B90), 14 września w Warszawie (Progresja) i 15 września w Krakowie (Fabryka).

Machine Head to grupa, która powstała na początku lat 90. w Oakland, w Kalifornii, z inicjatywy Robba Flynna i Adama Duce’a. Już debiutancki krążek zespołu, „Burn My Eyes”, odniósł spory sukces przede wszystkim w Europie. Kolejne albumy („The More Things Change…”, „The Burning Red”, “Supercharger”, “Through the Ashes of Empires”, “The Blackening”, “Unto the Locust”) przyniosły muzykom rozgłos na całym świecie.

W ubiegłym roku premierę miało kolejne wydawnictwo. „Bloodstone & Diamonds” to ósmy krążek ekipy Robba Flynna, który zachwycił recenzentów (prestiżowy Kerrang! przyznał mu 5 na 5 gwiazdek) i fanów grupy na całym świecie.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!