Shaggy powraca z wakacyjnym “Promises” – czy będzie hit lata 2017?

Shaggy powraca z wakacyjnym
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Shaggy, znany specjalista od wakacyjnych klimatów, wrócił z nowym singlem “Promises”. Czy to będzie hit lata 2017? Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Shaggy zaprezentował nowy utwór zatytułowany “Promises”. W piosence wokalistę z Jamajki wspiera jego rodak, Romain Vigro. Numeru, w którym panowie składają obietnice ukochanej można posłuchać poniżej.

Shaggy to twórca przebojów “Oh Carolina”, “It Wasn’t Me” i “Boombastic”. Jest jedynym żyjącym jamajskim artystą, który sprzedał ponad 10 milionów singli i płyt. Jego ostatni longplay to “Out of Many, One Music” z 2012 roku.

Jego prawdziwe nazwisko to Orville Richard. Urodził się 22 października 1968 roku w Kingston na Jamajce. Swój pseudonim zyskał już w wieku 7 lat – przyjaciel z podwórka nazwał go tak ponieważ twierdził, że jest podobny do jednego z bohaterów kreskówki “Scooby Doo”.

▶ Przeczytaj również: Anita Lipnicka powraca z liryczną piosenką „Z miasta”

W następnych latach zanotował sporo sukcesów (m.in. przeboje „Boombastic” i „It Wasn’t Me”). W 2005 roku nagrał album studyjny Clothes Drop. Natomiast w 2007 roku wziął udział w dyskusyjnym programie stacji MTV – The Naked Truth About Boys And Girls. W 2008 roku ułożył specjalnie piosenki na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2008 – „Like a Superstar” i „Feel the Rush”.

POSŁUCHAJ SINGLA
SHAGGY – PROMISES

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...