MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyDJ Premier już 15 września w Polsce!

DJ Premier już 15 września w Polsce!
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Już w przyszłym tygodniu, 15 września, w klubie Proxima wystąpi DJ Premier! Legenda sceny hip-hopowej w Warszawie pojawi się wraz z live bandem! Impreza odbędzie się pod szyldem Hip Hop Kemp After Party.

Uznawany za jednego z najlepszych producentów hip-hopowych w historii DJ Premier zagra przed polską publicznością set składający się głównie z piosenek formacji Gang Starr. Nie zabraknie także innych mniej lub bardziej znanych produkcji amerykańskiego artysty , który współpracował również z muzykami jazzowymi (Branford Marsalis), gwiazdami pop (Christina Aguilera), czy piosenkarzami soul, pokroju D’Angelo!

REKLAMA

Jak dotąd występy połowy duetu Gang Starr na obecnej trasie są znakomicie przyjmowane przez media i publiczność – do Polski DJ Premier przyjedzie z Amsterdamu i zagra tu przedostatni koncert trasy, więc z pewnością będziemy świadkami wspaniałego, różnorodnego muzycznie show.

Na supporcie zobaczyć będzie można B.R.O., jednego z najzdolniejszych polskich raperów młodego pokolenia, a o atmosferę w klubie zadba DJ Danek, który miał już okazję występować m.in. przed A$APem Rocky.

Materiały promocyjne partnera

Bilety na koncert nadal dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Będzie je można również kupić bezpośrednio przed koncertem w Proximie.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA