Vavamuffin pokazuje obraz do singla “Mandala” (WIDEO)

pobierz
pobierz
pobierz

Formacja Vavamuffin podzieliła się nowym klipem do nagrania “Mandala”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Nowy teledysk grupy Vavamuffin zrealizowała grupa Sky Piastowskie. Za reżyserię odpowiadają Grzegorz Lipiec i Michał Zalewski. W filmiku widzimy parę wiodącą życie w zgodzie z naturą. Teledysk przeplatany rozmaitymi krajobrazami znajduje się poniżej.

“Mandala” pochodzi z ostatniego albumu formacji, “V”. Longplay miał premierę w listopadzie 2016 roku.

– “V to piąta studyjna płyta Vavamuffin. Nagrana z dala od “świata”, w bieszczadzkim Orelcu, zaskakuje energią, kpi z podziałów stylistycznych, najpełniej pokazuję spektrum zainteresowań zespołu – mówią muzycy.

– “V” to dwanaście utworów nie tylko dla fanów reggae, funka czy hip-hopu. To płyta dla fanów muzyki.


▸ Przeczytaj również: Piotr Banach komentuje powrót do Hey (jesienna trasa Fayrant)

Vavamuffin powstało w lutym 2003 roku na warszawskich Siekierkach. Połączyło ze sobą zieleń otaczającą niedalekie Jeziorko Czerniakowskie i dym z kominów E.C. Siekierki. Nazwa zespołu to połączenie dwóch słów: jamajskiego “raggamuffin”, które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa oraz skrótu “Vava”. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

Zespół ma na koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania).

ZOBACZ TELEDYSK
VAVAMUFFIN – MANDALA

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | Karrot Kommando
PODZIEL SIĘ