Ed Sheeran: Reżyser serialu “Gra o tron” broni wokalistę

Rola Eda Sheerana w serialu “Gra o tron” nie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Reżyser odcinka broni jednak swego wyboru.

Ed Sheeran pojawił się w pierwszym odcinku 7. sezonu jako rycerz armii Lannistera odpoczywający ze swymi towarzyszami przy ognisku. Scena z jego udziałem zaczyna się od śpiewanej przez wokalistę piosenki.

Jego występ został skrytykowany. Do tego stopnia, iż muzyk poruszony hejtem zrezygnował z Twittera. Jeremy Podeswa, który nakręcił epizod, nie ma nic do zarzucenia ani sobie, ani gwiazdorowi.

– Gdyby ludzie go nie znali, dwa razy by się zastanowili, nim zaczęliby komentować – mówi.

– Całe zamieszanie wzięło się ze świata niezwiązanego z serialem. W naszym świecie świetnie się spisał. Idealnie pasuje do klimatu “Gry o tron”.

W przyszłym roku będzie okazja, by sprawdzić koncertową formę Anglika. Ed Sheeran 11 i 12 sierpnia 2018 roku zaśpiewa na PGE Narodowym w Warszawie.


▸ Przeczytaj również: Czeka Cię festiwalowe lato 2017? Sprawdź, jakie aplikacje musisz mieć

Najnowszy longplay Eda Sheerana, “÷”, ukazał się 3 marca i pobił rekord Spotifya. Poprzednia płyta to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”.

26-latek miał okazję zaprezentować talent aktorski w serialu “Posłaniec gniewu” (“The Bastard Executioner”) oraz w filmie “Bridget Jones 3”. Zapowiedział też występ też w kreskówce “Simpsonowie”.

Przypomnijmy, że w siódmym sezonie “Gry o tron” do swych ról wracają Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner. Cykl na bieżąco można oglądać w HBO.

ZOBACZ EPIZOD
ED SHEERAN W GRZE O TRON

https://www.youtube.com/watch?v=VM-sCf2LDcs

Ed Sheeran w Polsce. Bilety już w sprzedaży!

12 sierpnia 2018 – PGE Narodowy

Ceny biletów:
Płyta: 269 PLN
Trybuna Dolna: 379 PLN
Trybuna Dolna: 269 PLN
Trybuna Górna: 229 PLN
Trybuna Górna: 209 PLN
Sektor K (miejsca siedzące na trybunach na poziomie loży): 400 PLN

Bilety dostępne na http://www.eventim.pl.

Wejście na koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia 2018 roku będzie możliwe od godziny 16. Koncert Eda Sheerana rozpocznie się o godzinie 21.

R E K L A M A » zespoły weselne