MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMadonna blokuje aukcję listu Tupaca. Gwiazda walczy w sądzie!

Madonna blokuje aukcję listu Tupaca. Gwiazda walczy w sądzie!
M

REKLAMA
REKLAMA

Madonna nie chce dopuścić do sprzedaży listu, w którym Tupac wyjaśnia, dlaczego z nią zerwał.

Madonna blokuje aukcję listu, który raper napisał w więzieniu. Twórca “All Eyez on Me” wyjawił w nim wokalistce, że przestał się z nią umawiać, by dbać o swój wizerunek.

REKLAMA

– Jeśli ciebie widzą z czarnym mężczyzną, nie komplikuje to twojej kariery, wręcz przeciwnie, sprawiasz wrażenie otwartej i ciekawej – napisał.

– Dla mnie, przynajmniej tak jak to wcześniej widziałem, musiałem być wierny swemu wizerunkowi. Nie mogłem zawieść połowy ludzi, dzięki którym stałem się tym, kim myślałem, że byłem.

Odręcznie napisany list miał zostać sprzedany na aukcji, ale Madonna wstrzymała licytację Gotta Have It Collectibles. Po wniosku gwiazdy sąd tymczasowo zamroził sprzedaż łącznie 20 przedmiotów, w tym bielizny, książeczki czekowej, szczotki do włosów, osobistych zdjęć, rzeczonego listu oraz notatki, w której Madonna powiedziała o Whitney Houston, że jest okropnie przeciętna.

Aukcja, na której znajdzie się i tak 100 pamiątek po Madonnie, odbędzie się dziś, 19 lipca.

Piosenkarka i hiphopowy artysta spotykali się przez 3 lata.


▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran: Reżyser serialu „Gra o tron” broni wokalistę

Madonna wydała trzynasty longplay – “Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się “Like A Virgin”, “Papa Don’t Preach”, “Like A Prayer”, “Vogue”, “Take A Bow”, “Frozen”, “Music”, “Hung Up” czy “4 Minutes”.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA