Forest Whitaker w czwartym sezonie serialu “Imperium”

Forest Whitaker w czwartym sezonie serialu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do obsady czwartego sezonu muzycznego serialu “Imperium” dołączył Forest Whitaker.

Forest Whitaker wcieli się w postać Wujka Eddiego (Uncle Eddie), charyzmatycznego muzyka i twórcę wielu hitów. To właśnie on, jako pierwszy, dał przed laty szansę nieznanemu wówczas Luciousowi (Terrence Howard).

Po latach znowu pojawia się w życiu bohatera. Cookie (Taraji P. Henson) proponuje mu napisanie piosenki na dwudziestolecie Empire Entertainment.

Przypomnijmy, że bohaterem “Imperium”, serialu o branży muzycznej jest Lucious (Terrence Howard), były diler a obecnie szef wytwórni płytowej, który prowadzi firmę z byłą żoną Cookie (Taraji P. Henson) oraz synami, z których dwóch jest muzykami.

W obsadzie znajdują się także Jussie Smollett, Bryshere “Yazz” Gray, Trai Byers, Grace Byers, Gabourey Sidibe, Ta’Rhonda Jones, Serayah, Bre-Z, Xzibit i Morocco Omari.


▸ Przeczytaj również: Wokalista Linkin Park nie żyje. Muzyk popełnił samobójstwo. Fani w szoku!

Forest Whitaker w czwartym sezonie serialu “Imperium”

Foresta Whitakera, laureata Oscara z rolę w dramacie “Ostatni król Szkocji”, niedawno można było oglądać w filmach science fiction – “Nowy początek” i “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Ostatnio zajęty był na planie produkcji “LAbyrinth” o śledztwach w sprawie zabójstw Tupaca i Notoriousa B.I.G.-a.

R E K L A M A » zespoły weselne