Czy to nowy singiel Pitbulla? Nie, to polski hit Endo w latynoskim klimacie!

Czy to nowy singiel Pitbulla? Nie, to polski hit Endo w latynoskim klimacie!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Uwaga, nad Polskę nadciąga fala upałów! Napływa do nas gorące, zwrotnikowe powietrze, które rozleje się nad całym krajem. W taką pogodę również muzyka polskich artystów brzmi tak, jakby mogła rozgrzać słupki termometrów (i parkiety!) do czerwoności. Endo ma dla Was latynoski klimatyczny singiel „Noche de Fiesta”.

Do czerwoności na pewno rozgrzeje Was nowy utwór Endo pt. „Noche de Fiesta”. To letnia, klubowa propozycja pełna latynoskiego klimatu, stworzona przez polskiego producenta, któremu towarzyszy wokalista prosto z gorącej Kuby!

Utwór jest owocem pracy współautora wielkiego przeboju „Zodiak na melanżu” projektu Monopol – czyli Michała Górnika, DJ’a i producenta znanego na warszawskiej scenie klubowej jako Endo – oraz jego przyjaciela, kubańskiego wokalisty Eddiego Aguero. To spotkanie zaowocowało nagraniem, które tego lata rozpali każdą imprezową noc.


▸ Przeczytaj również: Wokalista Linkin Park nie żyje. Muzyk popełnił samobójstwo. Fani w szoku!

Endo swoją przygodę z clubbingiem rozpoczął w 2000 roku.

W 2009 roku poznał Jędkera i stał się częścią klubowego projektu Monopol. W 2015 roku wspólnie z Eddiem Aguero założył zespół SunnyLand, do którego należą m.in. Paprodziad (Łąki Łan), Rey Ceballo, Frenchy i Emil Toczyski.

Dj od lat zakochany w najlepszych klubowych brzmieniach, nie raz w swoich setach powraca do klasyków, które ukierunkowały jego styl muzyczny. Uwielbia klimaty nu-disco, indie dance oraz deep house.

POSŁUCHAJ SINGLA
ENDO – NOCHE DE FIESTA

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!