MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyAndrea Bocelli: koncert wyprzedany, ale każdy będzie mógł go posłuchać!

Andrea Bocelli: koncert wyprzedany, ale każdy będzie mógł go posłuchać!
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Andrea Bocelli wystąpi w Polsce już 5 sierpnia 2017 roku na finale regat The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie.

Światowej sławy tenor, Andrea Bocelli wystąpi na Wałach Chrobrego 5 sierpnia podczas The Tall Ships Races 2017. Nie ma już biletów na miejsca siedzące, pomimo to każdy będzie mógł na stojąco posłuchać wspaniałego głosu włoskiego tenora.

REKLAMA

W pozostałej części wstęp na koncert będzie bowiem bezpłatny. Wały Chrobrego mogą pomieścić blisko pół miliona osób. Szykuje się więc wielkie wydarzenie. Ze względu na miejsce i charakter będzie to jeden z najbardziej spektakularnych koncertów tego roku w Europie.

Bilety na niezwykłe wydarzenie, jakim bez wątpienia będzie koncert Andrei Bocellego na Wałach Chrobrego w Szczecinie, zostały wyprzedane.

Wejściówki obowiązują jednak jedynie na numerowane miejsca w strefie siedzącej. Każdy, kto będzie chciał zobaczyć i posłuchać włoskiego tenora, będzie mógł przyjść na Wały Chrobrego i zobaczyć występ bezpłatnie, z perspektywy stojącej.

Materiały promocyjne partnera

– Scena usytuowana zostanie tak, aby jak największa liczba osób, które przyjdą w okolice nadbrzeża, mogły wziąć udział w koncercie. Według szacunków, zabytkowe i jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Szczecina, może pomieścić ponad czterysta tysięcy osób! Gorąco zachęcam więc do przyjścia 5 sierpnia na Wały Chrobrego – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje występ Bocellego.


▸ Przeczytaj również: Scorpions w starym dobrym stylu. 10 tysięcy osób na koncercie w Polsce?

Andrea Bocelli będzie głównym bohaterem sobotniego wieczoru w Szczecinie, ale genialnych muzyków nie zabraknie. Gośćmi specjalnymi włoskiego tenora będą między innymi: Andrea Griminelli – najwybitniejszy flecista na świecie, uświetniający swoimi występami największe gale i uroczystości oraz Alessandria Marianelli – doskonała włoska sopranistka, śpiewająca na co dzień w największych spektaklach operowych na świecie.

Kolejną gwiazdą będzie Ilaria Della Bidia – artystka z kręgu muzyki popularnej, świetnie poruszająca się zarówno w popie i dance, jak również w jazzie czy bluesie. Wszyscy goście Andrei Bocellego zaprezentują się solo oraz w duecie z włoskim tenorem. Artystom towarzyszyć będą znakomici muzycy Filharmonii Szczecińskiej oraz Chór Akademii Morskiej w Szczecinie.

Koncert Andrea Bocellego z gośćmi specjalnymi 5 sierpnia będzie jednym z wydarzeń towarzyszących The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie.

Tuż przed jego rozpoczęciem odbędzie się uroczystość otwarcia finału regat The Tall Ships Races. Koncert zorganizuje agencja Prestige MJM.

POSŁUCHAJ UTWORU
ANDREA BOCELLI, ZUCCHERO – MISERERE

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA