Lato z Radiem gra w Pucku – Michał Szpak, Szafa Gra i Andrzej Piaseczny

Michał Szpak
fot. materiały prasowe / michalszpak.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone

Dziś Lato z Radiem gra nad Zatoką Pucką! Gwiazdy imprezy: Cleo, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny oraz Szafra Gra.

Lato z Radiem po raz pierwszy zawitało do Pucka. Na scenie wystąpiła już Cleo i Szafa Gra.

Wkrótce wystąpi Michał Szpak oraz gwiazda wieczoru Andrzej Piaseczny. Pierwszy w historii koncert “Lata z Radiem” w Pucku odbywa się na Stadionie Miejskim (Aleja Lipowa).

Oto plan imprezy:

19.30 Michał Szpak
21.50 Andrzej Piaseczny/oficjalny profil

Najbliższe koncerty Lata z radiem 2017:

23 lipca Krynica Morska
29 lipca Katowice
30 lipca Gogolin
5 sierpnia Miastko
6 sierpnia Stegna
12 sierpnia Stalowa Wola
13 sierpnia Tomaszów Lubelski
19 sierpnia Rabka Zdrój
20 sierpnia Piotrków Trybunalski
26 sierpnia Łomża
27 sierpnia Augustów

Lato z Radiem Michał Szpak wystąpi w Pucku

Michał Szpak
fot. michalszpak.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone

Michał Szpak to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim showbiznesie. Niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Zachwyca swoim materiałem muzycznym zawartym na albumie “Byle Być Sobą”. Płyta zyskała ogromne uznanie wśród publiczności, jednocześnie również dużą przychylność recenzentów, dziennikarzy muzycznych. Album uzyskał status Platynowej Płyty.

W 2016 r. płyta „Byle Być Sobą” była jedną z najchętniej kupowanych polskich płyt, na liście sprzedaży OLIS dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce w rankingu międzynarodowym. W maju 2016 Michał Szpak z piosenką “Color Of Your Life” reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016.

Już w momencie startu Konkursu Eurowizji  piosenka “Color Of Your Life” wygrała wśród internautów w całej Europie osiągając największą ilość odsłon z 42 startujących w Konkursie piosenek. Michał gładko przeszedł przez Półfinał, a w Finale Eurowizji sensacyjnie wywalczył podium – trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. W zsumowaniu dwóch głosowań – publiczności i jury artysta zajął wysoką 8. pozycję.

Michał Szpak uznany został za najlepszego wokalistę Eurowizji 2016.

Piosenka Michała “Color Of Your Life” zdobyła pierwsze miejsce w Europie wśród piosenek do których publiczność najchętniej wraca – najczęściej odsłuchuje po Eurowizji. W rankingu internautów z całego świata na najlepszą piosenkę w historii Konkursu Piosenki Eurowizji utwór „Color Of Yoyr Life” uplasował się na bardzo wysokim 27. miejscu i w ten sposób Michał wyprzedził wszystkie polskie gwiazdy biorące dotychczas udział w Konkursie Eurowizji, a nawet samą Celine Dion, która ze swoją eurowizyjną piosenką  znalazła się na 88. miejscu .

Singiel Michała „Color Of Your Life” w Polsce pokrył się już potrójną platyną.

W międzynarodowych rankingach i Tunes artysta z eurowizyjną piosenką „Color Of Your Life”  dotarł do TOP 10 w kilkunastu europejskich krajach. Piosenka “Color Of Your Life” zyskała również popularność wśród zagranicznych użytkowników Spotify. Michał Szpak jako pierwszy polski wokalista z piosenką „Color Of Your Life” znalazł się w Spotify Viral 50 – TOP 50 USA  Billboard Spotify.

Na początku czerwca na Festiwalu w Opolu Michał otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył główną nagrodę opolskiego Festiwalu – GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI w Konkursie Złote Opole 2016.

Aktualnie artysta dużo koncertuje w Polsce, na jego koncerty przychodzą dziesiątki tysięcy widzów reagujących bardzo emocjonalnie i żywiołowo. Artysta wystąpił też w wielu krajach za granicą. W Internecie w Polsce hasło Michał Szpak należy do najczęściej  wyszukiwanych, wielokrotnie Michał znajdował się na czele najpopularniejszych artystów w sieci. Piosenka „Color Of Your Life” przekroczyła już 50 milionów odsłon w internecie i ta liczba cały czas rośnie.

Andrzej Piaseczny gwiazdą wieczoru Lato z Radiem w Pucku

Andrzej Piaseczny
fot. Marlena Bielińska © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Laureat nagród publiczności, między innymi Telekamery 2010, SuperJedynek, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt.

Autor i wykonawca takich przebojów, jak: „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie” czy „Śniadanie do łóżka”.

Płyta „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku. 23 stycznia 2012 miała swoją premierę jego płyta „To co dobre”, która okryła się platyną.

Niedługo później ukazała się wspólna wyjątkowa płyta Andrzeja Piasecznego oraz Seweryna Krajewskiego „Świąteczne piosenki” – w dniu premiery była już platynowa. Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”.

Lato z Radiem 2017 - kto wystąpi?


▸ Przeczytaj również: Ed Sheeran – drugi koncert w Polsce (pierwszy wyprzedany w godzinę)

R E K L A M A » zespoły weselne