Janet Jackson – słynna amerykańska wokalistka zapowiedziała swój wielki powrót po siedmioletniej przerwie!

Wydany niedawno singiel „No Sleeep” zwiastuje nowy album, który ukaże się już 2 października, w dniu 30. rocznicy współpracy nad przełomowym albumem „Control”. W serwisie iTunes dostępny jest już pre-order płyty.

Janet Jackson jest jedną z najlepiej sprzedających się artystek w historii muzyki – jej albumy zakupione zostały na całym świecie w liczbie ponad 100 milionów sztuk. Karierę rozpoczęła w latach 80-tych. Największą sławę przyniósł jej spektakularny album „Janet” zawierający takie hity jak “That’s The Way Love Goes”, “If”, “Again”, a także balladę “Any Time Any Place”.

Album „Unbreakable” powstał we współpracy z legendarnymi producentami i tekściarzami Jimmym Jamem i Terrym Lewisem.

„To cudowne, że mamy możliwość znowu tworzyć z Janet. Od pisania tekstów, produkcji utworów i aranżacji, przez śpiew, taniec i grę aktorską – ona zajmuje się tym wszystkim, jest uosobieniem słowa „artysta”. „Unbreakable” to prezent dla wszystkich fanów, którzy zawsze i niezłomnie ją wspierali. To apel o współczucie i nawołanie do akcji od kogoś, kto już przeszedł długą drogę, ale ma jeszcze sporo do przejścia przed sobą i chce opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Innymi słowy, jeśli chcesz dowiedzieć się co siedzi w głowie Janet, po prostu posłuchaj tej płyty.” – mówią.

Jon Cohen z wytwórni BMG dodaje: „To chwila pełna szczerej radości, chwila, gdy trzymam w rękach płytę Janet i na dodatek ją wydaję! Ten owoc ciężkiej pracy zdaje się być nie tylko ponadczasowy, lecz również ukazuje świetność Janet i jej artystyczne zacięcie. Długo trzeba było czekać na ponowną współpracę Pani Jackson z duetem Jam & Lewis. Praca z zespołem Janet to przyjemność każdego dnia, a dla BMG to zaszczyt gościć takich artystów.”

Zgodnie z tradycją, Janet sama poinformowała fanów o rozwoju swojej kariery – tym razem użyła do tego Twittera. Artystka ogłosiła datę premiery płyty online, określając nowy projekt jako bardzo osobisty. Taka sama ma być jej ogólnoświatowa trasa koncertowa. Ogłoszono już 68 koncertów w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Japoni. To z pewnością nie koniec!

ZOBACZ TELEDYSK
JANET JACKSON – NO SLEEP

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!