MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyLenny Kravitz zapowiada koncertowe DVD "Just Let Go"!

Lenny Kravitz zapowiada koncertowe DVD “Just Let Go”!
L

REKLAMA
REKLAMA

Lenny Kravitz zapowiedział niezwykłe wydawnictwo DVD zatytułowane “Just Let Go”, zobacz zapowiedź na MUZOTAKT.pl

Jesienią 2014 roku Lenny Kravitz podczas europejskiej trasy koncertowej promował swój najnowszy album „Strut”. Polscy fani mieli okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu – wyprzedany koncert w łódzkiej Atlas Arenie pokazał klasę Kravitza oraz jego zespołu i był koncertowym wydarzeniem jesieni. Właśnie podczas tej trasy powstał materiał, który ukaże się w październiku na DVD i Blu-Ray.

REKLAMA

Na krążku „Just Let Go” znajdą się wyjątkowe wykonania koncertowe największych, najbardziej ulubionych przez fanów utworów z całej kariery Kravitza: „Fly Away”, „American Woman”, „It Ain’t Over ’Til It’s Over”, „Let Love Rule”, „Are You Gonna Go My Way”, a także najnowsze kompozycje z płyty „Strut”, jak np. „The Chamber”. „Just Let Go” to jednak nie tylko 12 elektryzujących koncertowych wykonań – to dużo więcej: ujęcia zza kulis, wywiady, materiały z prób.

Wszystko to daje możliwość podejrzenia procesu twórczego Kravitza i jego zespołu. „Jestem wykonawcą solowym, ale „Just Let Go” pokazuje moje relacje z zespołem – zażyłość, która jest pomiędzy nami” mówi Lenny Kravitz. „Ten film pokazuje pełniejszy obraz tego jak wygląda nasze życie na trasie, zarówno na scenie, jak i poza nią”.

Na DVD znajdą się następujące utwory:

1. Fly Away
2. Dirty White Boots
3. American Woman
4. Dancin’ ‘Til Dawn
5. Strut
6. It Ain’t Over ‘Til It’s Over
7. New York City
8. The Chamber
9. Sister
10. Dig In
11. Let Love Rule
12. Are You Gonna Go My Way

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
LENNY KRAVITZ – JUST LET GO

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA