MUZOTAKTNEWSYGwiazdyRihanna: "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w sierpniu w kinach!

Rihanna: “Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w sierpniu w kinach!
R

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Rihanna wystąpiła w najnowszym dziele Luca Bessona, “Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Reżyser, który walczył o udział piosenkarki w projekcie, był z niej bardzo zadowolony.

W obrazie science fiction Rihanna wciela się w artystkę imieniem Bubble. – To wielka gwiazda a dla mnie taką samą gwiazdą jest Rihanna – jest królową – mówi Francuz. – Od początku widziałem ją w tej roli. Kiedy zaczęliśmy castingi, powiedziałem, że jako Bubble chcę Rihannę.

REKLAMA

Reżyser nie kryje, że musiał przekonywać producentów, którzy bardzo sceptycznie podeszli do jego pomysłu. Ostatecznie, udało się namówić i producentów, i piosenkarkę, a współpraca od początku układała się bezproblemowo.

– Sam się bałem, że będzie Rihanna i tłum ludzi – przyznaje reżyser. – Ale już pierwszego dnia na planie, spojrzała na swoją ekipę i kazała się wszystkim wynosić.

Besson dodał, że była normalna i idealna w swej roli.

Materiały promocyjne partnera

Obraz opowiada o tytułowym Valerianie (Dane DeHaan), agencie przemierzającym czas i przestrzeń. Towarzyszy mu piękna agentka Laureline (Cara Delevingne). Ich misją jest sprawdzenie, czy Syrte, jedna z tysiąca planet systemu, zagraża Ziemi. Okazuje się, że Syrte rządzona jest przez dekadenckich arystokratów, a ludzie przygotowują się do rewolucji.

W obsadzie znaleźli się także Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock, John Goodman i Rutger Hauer. Do naszych kin dzieło trafi 4 sierpnia.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry – Najnowszy album „Witness” Numer 1 na liście Billboard!

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

Piosenkarka ostatnio coraz częściej zajęta jest karierą aktorską – niedawno zagrała w serialu “Bates Motel” oraz czekającym na premierę filmie “Ocean’s Eight”, kobiecej wersji “Ocean’s Eleven”.

Poniżej można zobaczyć trailer, w którym pojawia się Rihanna

https://www.youtube.com/watch?v=Ji1vmSWU3S0

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA