MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleLato z Radiem w Katowicach i Gogolinie: Michał Szpak po raz kolejny!

Lato z Radiem w Katowicach i Gogolinie: Michał Szpak po raz kolejny!
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po wspaniałej zabawie nad morzem Lato z Radiem przenosi się na południe Polski. W najbliższy weekend Radiowa Jedynka zaprasza na koncerty w Katowicach i Gogolinie. Na scenie po raz kolejny Michał Szpak! Kto jeszcze?

Na scenie Lato z Radiem pojawią się m.in.:. Maleo Reggae Rockers, Małgorzata Ostrowska, Zakopower, Rafał Brzozowski, Michał Szpak i Ira.

REKLAMA

Podczas obu koncertów niezwykłe, magiczne widowisko zaprezentuje iluzjonista Maciej Pol.

Uczestnicy koncertu w Gogolinie wraz z ekipą „Lata z Radiem” spróbują pobić rekord w liczbie osób śpiewających „Poszła Karolinka do Gogolina”. Ostatni weekend lipca to kolejne muzyczne emocje na trasie Lata z Radiem.

Materiały promocyjne partnera

Tym razem, oprócz gwiazd występujących na scenie, wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział we wspólnym biciu rekordu w śpiewaniu utworu „Poszła Karolinka do Gogolina”.

Lato z Radiem w Katowicach i Gogolinie

30 lipca w Gogolinie wystąpią: Maleo Reggae Rockers, Małgorzata Ostrowska i zespół Zakopower. Dzień wcześniej, 29 lipca, Lato z Radiem pojawi się w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Podczas koncertu zagrają: Rafał Brzozowski, Michał Szpak i gwiazda wieczoru – zespół Ira.

Do studia plenerowego Radiowej Jedynki zaproszą Roman Czejarek i Marta Januszewska, którzy będą gospodarzami obu koncertów. Relacje zza kulis przeprowadzą dla słuchaczy Jedynki Sława Bieńczycka i Agnieszka Kunikowska.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

Dzień przed weekendowym koncertem Lata z Radiem, w piątek 28 lipca, Karolina Rożej z Radiowej Jedynki, w ramach „Lata z Przyrodą”, spotka się z słuchaczami w specjalnym plenerowym studiu usytuowanym w miejscowości Hamerla koło Katowic.

W programie opowie m.in. o zielonych atrakcjach Górnego Śląska, Lasach Murckowskich, pszczyńskich żubrach i śląskich pszczelarzach, a także o skarbach księżnej Daisy na zamku w Pszczynie. Początek programu w piątek o godz. 15.00.

Lato z Radiem Katowice

16:20 – Maciej Pol
17:50 – Maleo Reggae Rockers
19:30 – Małgorzata Ostrowska
21:00 – Zakopower

Lato z Radiem w Gogolinie

16:20 – Maciej Pol
17:50 – Rafał Brzozowski
19:30 – Michał Szpak
21:05 – IRA

Michał Szpak po raz kolejny wystąpi z “Lato z Radiem”

Michał Szpak
fot. michalszpak.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone

Michał Szpak to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim showbiznesie. Niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Zachwyca swoim materiałem muzycznym zawartym na albumie “Byle Być Sobą”. Płyta zyskała ogromne uznanie wśród publiczności, jednocześnie również dużą przychylność recenzentów, dziennikarzy muzycznych. Album uzyskał status Platynowej Płyty.

W 2016 r. płyta „Byle Być Sobą” była jedną z najchętniej kupowanych polskich płyt, na liście sprzedaży OLIS dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce w rankingu międzynarodowym. W maju 2016 Michał Szpak z piosenką “Color Of Your Life” reprezentował Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016.

Już w momencie startu Konkursu Eurowizji  piosenka “Color Of Your Life” wygrała wśród internautów w całej Europie osiągając największą ilość odsłon z 42 startujących w Konkursie piosenek. Michał gładko przeszedł przez Półfinał, a w Finale Eurowizji sensacyjnie wywalczył podium – trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. W zsumowaniu dwóch głosowań – publiczności i jury artysta zajął wysoką 8. pozycję.

Michał Szpak uznany został za najlepszego wokalistę Eurowizji 2016.

Piosenka Michała “Color Of Your Life” zdobyła pierwsze miejsce w Europie wśród piosenek do których publiczność najchętniej wraca – najczęściej odsłuchuje po Eurowizji. W rankingu internautów z całego świata na najlepszą piosenkę w historii Konkursu Piosenki Eurowizji utwór „Color Of Yoyr Life” uplasował się na bardzo wysokim 27. miejscu i w ten sposób Michał wyprzedził wszystkie polskie gwiazdy biorące dotychczas udział w Konkursie Eurowizji, a nawet samą Celine Dion, która ze swoją eurowizyjną piosenką  znalazła się na 88. miejscu .

Singiel Michała „Color Of Your Life” w Polsce pokrył się już potrójną platyną.

W międzynarodowych rankingach i Tunes artysta z eurowizyjną piosenką „Color Of Your Life”  dotarł do TOP 10 w kilkunastu europejskich krajach. Piosenka “Color Of Your Life” zyskała również popularność wśród zagranicznych użytkowników Spotify. Michał Szpak jako pierwszy polski wokalista z piosenką „Color Of Your Life” znalazł się w Spotify Viral 50 – TOP 50 USA  Billboard Spotify.

Na początku czerwca na Festiwalu w Opolu Michał otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył główną nagrodę opolskiego Festiwalu – GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI w Konkursie Złote Opole 2016.

Aktualnie artysta dużo koncertuje w Polsce, na jego koncerty przychodzą dziesiątki tysięcy widzów reagujących bardzo emocjonalnie i żywiołowo. Artysta wystąpił też w wielu krajach za granicą.

W Internecie w Polsce hasło Michał Szpak należy do najczęściej  wyszukiwanych, wielokrotnie Michał znajdował się na czele najpopularniejszych artystów w sieci. Piosenka „Color Of Your Life” przekroczyła już 50 milionów odsłon w internecie i ta liczba cały czas rośnie.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA