MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertySZA w drodze na szczyt i koncert w Polsce promujący album „CTRL”

SZA w drodze na szczyt i koncert w Polsce promujący album „CTRL”
S

REKLAMA
REKLAMA

SZA przebojem wdarła się na scenę muzyczną w 2012 roku wraz ze swoją EP-ką See.SZA.Run, podbijając serca krytyków oraz fanów na całym świecie! Dziś jest już rozpoznawalną gwiazdą, która każdego dnia umacnia swoją pozycję. W zeszłym tygodniu oczarowała publiczność w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, a we wtorek została nominowana do nagrody Video Music Awards w kategorii „Najlepszy Nowy Artysta”! A czym zaskoczy polskich fanów już 16 listopada w warszawskim klubie Progresja?

W czerwcu SZA wydała debiutancki album „Ctrl”, który przyjęty został niezwykle entuzjastycznie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych.

Płyta osiągnęła trzecią pozycję na liście Billboard 200, pierwszą – na liście Billboard R&B Albums oraz drugą – na liście R&B Hip Hop Albums Charts według Nielsem Music.

– Otrzymujemy sygnały zza oceanu, że w następnych tygodniach będzie naprawdę głośno o tej piosenkarce. SZA bardzo poważnie traktuje swoją trasę po Europie wraz z Brysonem Tillerem.

REKLAMA

Występ w popularnym programie oraz nominacja do Video Music Awards – jak zapowiada sama artystka – to dopiero początek jej sukcesów – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

▸ Przeczytaj również: Wyczerpany Justin Bieber przeprasza za odwołaną trasę!

SZA wraz z Travisem Scott’em wykonali utwór „Love Galore” w programie The Tonight Show z Jimmy Fallon, czym skradli serca nie tylko publiczności w studio i prowadzącemu, ale także wszystkim śledzący program przed telewizorami. Sam występ był głośno komentowany przez środowisko muzyczne.

Natomiast nominacja do Video Music Awards w kategorii „Najlepszy Nowy Artysta” wraz z takimi artystami jak Khalid, Kodak Black, Young M.A, Julia Michaels, Noah Cyrus tylko podsyca zainteresowanie oraz popularność samej piosenkarki.

– R&B w tym roku zostało absolutnie zdominowane przez debiutantów, a płyty Samphy i SZA to zdecydowanie najlepsze krążki gatunku ostatnich miesięcy.

W temacie Amerykanki, wystarczy posłuchać singlowego „Drew Barrymore” czy też innego pochodzącego z „CTRL” utworu „Go Gina”, by szybo zrozumieć skąd wzięła się tak szybka kariera Amerykanki. To zmysłowo kojąca, słodko-gorzka, ale jakże figlarna, poetycka i intrygująca propozycja dla miłośników neo-soulu.

Fakt, gościnne występy Travisa Scotta czy Kendricka Lamara na „CTRL” dodają SZA dodatkowego smaczku, ale jasne jest, że w dłuższej perspektywie nie będzie tego potrzebowała, by stać się naprawdę wielką gwiazdą. – komentuje Marcin Kubicki, dziennikarz muzyczny.

W ramach promocji płyty „CTRL” SZA zaprezentuje się polskiej publiczności 16 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Jej występ poprzedzi koncert Brysona Tillera. Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl i progresja.com oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

ZOBACZ WYSTĘP LIVE
SZA FT. TRAVIS SCOTT – LOVE GALORE

https://www.youtube.com/watch?v=uKe0CnOHdz8

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA