MUZOTAKTMUZYKANowy singielJessie Ware nagrała piękną balladę. W Polsce wykonała ją aż 2 razy!

Jessie Ware nagrała piękną balladę. W Polsce wykonała ją aż 2 razy!
J

REKLAMA
REKLAMA

W dniu koncertu w Warszawie, Jessie Ware podzieliła się premierową piosenkę zatytułowaną „Midnight”.

Podczas występu w Polsce Jessie Ware, aż dwa razy wykonała nową piosenkę na żywo.

Utwór w wersji studyjnej po raz pierwszy został natomiast zaprezentowany na antenie BBC Radio 1 w audycji Annie Mac. Zwiewnej ballady z mocnym refrenem okraszonym chórkami można posłuchać tutaj.

Jessie Ware wraca po dwóch latach z utworem zatytułowanym „Midnight” i zapowiada trzeci album studyjny.

REKLAMA

Jak obiecuje – nowy album ukaże się w tym roku.

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce. Wokalistka rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Peñate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake’a czy Jamiego Woona.

Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album – „Running” oraz „Wildest Moments” – wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R&B i muzyki tanecznej.

▸ Przeczytaj również: Wokalista Linkin Park nie żyje. Muzyk popełnił samobójstwo. Fani w szoku!

Debiutancki album „Devotion” potwierdził talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i wyjątkowym głosem.

Drugi album, „Tough Love”, to fuzja elektroniki, popu i klasycznego R&B, powstała w dużej mierze w Nowym Jorku pod okiem duetu producenckiego BenZell, który tworzą Two Inch Punch oraz znany ze współpracy z Katy Perry, Benny Blanco.

Przy komponowaniu piosenek tym razem wspomogli artystkę nie tylko znany z „Devotion” Dave Okumu, ale także m.in. Ed Sheeran i Miguel. Od czasu ostatnich występów w Polsce artystka została mamą, nagrała balladę promującą film „Zanim się pojawiłeś”, a singel „Say You Love Me” zyskał miliony odtworzeń na YouTube.

POSŁUCHAJ SINGLA
JESSIE WARE – SAY YOU LOVE ME

R E K L A M A » zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA