Michał Teodorczyk o wakacyjnej miłości przy butelce wina (WIDEO)

pobierz
pobierz
pobierz

Michał Teodorczyk powraca z nowym singlem pt. “Ballada o Damie”. Do piosenki powstał wakacyjny teledysk, który już teraz możecie zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Michał Teodorczyk prezentuje drugi singiel! Utwór “Ballada o Damie” to wspomnienia z wakacji…każdy z nas przeżył wakacyjna miłość, a jak wiadomo każda dobra randka zaczyna się przy butelce wina.

Kobieta opisana w tym utworze jest bardzo nieśmiała i zagubiona, boi się zaryzykować, gdyż nie wie co może się stać. Kiedy ludzie się dobrze bawią nie myślą o czasie, który jak wiemy szybko upływa po prostu mają go mnóstwo…na przeżycie.

Michał Teodorczyk – 21 letni wokalista, kompozytor, gitarzysta, autor tekstów. Od dziecka kochał muzykę, poznał muzykę dzięki tacie który gra na klawiszach.

Mając 7 lat zaczął pisać wiersze dzięki którym czuł się wyjątkowy. W weku 13 lat zaczął grać na gitarze pokochał ten instrument uciekając od samotności grał po 10 godzin dziennie. Postanowił połączyć pisanie wierszy (tekstów) z muzyką i tak zaczęła się jego przygoda z muzyką…

Stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, aby udoskonalić, to co naprawdę kocha. Gdy miał 14 lat założył swój pierwszy zespół zagrali parę koncertów, lecz każdy poszedł swoją drogą. Będąc w liceum artystycznym pisał dzień i noc zapominając czasem o szkole. w Ostrowie Wielkopolskim założył swój drugi zespół o nazwie “The Rivers” który grał Hard rock/progressive rock połączony z grunge’m zagrali wiele koncertów.

Jednakże była w nim również ta druga strona, więc zaczął koncertować solo grając ballady w romantycznym klimacie. Grał również w grupie teatralnej która wspierała PaT i tak udało mu się zagrać na Stadionie Narodowym dla 15 tyś ludzi.

▸ Przeczytaj również: Wokalista Linkin Park nie żyje. Muzyk popełnił samobójstwo. Fani w szoku!

Ma na koncie ponad 50 kompozycji wraz z tekstem, chce połączyć emocje wrażliwość z rock n roll em aby każdy mógł odnaleźć siebie. Od stycznia 2017 roku pracuje ze swoim zespołem. Na kącie ma wydany w lutym singiel „Szklany dach” i właśnie teraz premierę drugiego singla „Ballada o damie”.

ZOBACZ TELEDYSK
MICHAŁ TEODORCZYK – BALLADA O DAMIE

R E K L A M A » zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:my music
PODZIEL SIĘ