MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleKraków Live Festival 2017: Rejjie Snow i Xxanaxx zamykają skład imprezy

Kraków Live Festival 2017: Rejjie Snow i Xxanaxx zamykają skład imprezy
K

REKLAMA
REKLAMA

Do gwiazdorskiego składu Kraków Live Festival dołączyli dziś ostatni wykonawcy – to wschodząca gwiazda brytyjskiego rapu, Rejjie Snow oraz jeden z najpopularniejszych polskich zespołów elektronicznych, Xxanaxx.

Kraków Live Festival 2017: Rejjie Snow i Xxanaxx zamykają skład imprezy!

Jeśli nazwisko Rejjie Snow jeszcze niewiele wam mówi, to wkrótce się to zmieni.

REKLAMA

Ten irlandzki rymuje do małego i właśnie nadchodzi jego czas. Pierwszy mixtape Snowa, “Rejovich” doczekał się ponad 6 milionów odtworzeń. Od tego czasu Snow wrzucał do sieci kolejne tracki, zawsze spotykając się z entuzjastycznym przyjęciem.

Na scenie raper pojawiał się obok Kendricka Lamara i Joeya Badassa; współpracował m.in. z Kaytranadą i King Krule. Wydane jesienią ubiegłego roku utwory “D.R.U.G.S” i “Pink Beetle” były pierwszymi singlami z jego oczekiwanej, zaplanowanej na ten rok płyty “Dear Annie”.

To dziś jedno z najgorętszych nazwisk w młodym rapie o czym świadczy choćby wyprzedana wiosenna trasa po Europie i ogromne oczekiwania względem nadchodzącego wydawnictwa.

Xxanaxx to jeden z najciekawszych i najpopularniejszych polskich zespołów na scenie elektronicznej.

Choć sukcesy jakie osiągały ich poszczególne utwory przesunęły ten warszawski duet w stronę świetnego popu. Debiutancki album duetu zatytułowany “Triangles” ukazał się w maju 2014. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przed media, fanów oraz środowisko muzyczne. To z niej pochodzą popularne single “Story”, “Stay” oraz “Garden”, znane z wielu anten radiowych oraz z najlepszych klubowych parkietów. Prawie dwa lata później ukazała się następczyni debiutu, płyta “FWRD”, z którą zespół wystąpił na najważniejszych letnich festiwalach.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry – Najnowszy album „Witness” Numer 1 na liście Billboard!

Kraków Live Festival odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia. Wcześniej udział potwierdzili Alt-J, Ellie Goulding, Wiz Khalifa, Lana Del Rey, Nick Murphy, Travis Scott i Birdy.

Bilety:
karnet 2-dniowy – 359 zł/ karnet 2-dniowy + pole namiotowe – 419 zł
bilet jednodniowy – 199 zł

Zniżka dla dzieci: od 3. do 10. roku życia – 50% ceny biletu: 179 zł / 209 zł / 99 zł. Dzieci do 3. roku życia: udział bezpłatny.

R E K L A M A »
zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA