Roger Moore: Satyryczny dokument i piosenka dla aktora

Roger Moore: Satyryczny dokument i piosenka dla aktora
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Syn Rogera Moore’a, Geoffrey Moor i wnuczka aktora Ambra zakończyli prace nad satyrycznym dokumentem “And the Winner Isn’t”, który opowiada o tym, co trzeba zrobić, by wygrać Oscara. Powstała też specjalna piosenka.

Obraz dedykowany jest właśnie Rogerowi Moore’owi, który zmarł w tym roku. Pomoże też wypromować piosenkę “U N I”, którą Geoffrey Moore skomponował i wyprodukował dla UNICEF-u. Roger Moore był bowiem przez blisko 30 lat ambasadorem dobrej woli z ramienia UNICEF-u.

– Obiecałem mu przed śmiercią, że skończymy ten filmów – mówi syn gwiazdora.

Utwór z kolei pokazuje jak dzieci na całym świecie niepotrzebnie cierpią i jak akcje charytatywne mogą im pomóc.

– Mój ojciec miał wspaniałe poczucie humoru, więc dokument jest bardzo sarkastyczny – dodał Geoffrey Moore. – Obydwaj wierzyliśmy, że poprzez humor można zwrócić uwagę na ważne sprawy.

Za produkcję i reżyserię “And the Winner Isn’t” odpowiada Nik Panic. Dokument powstawał w Los Angeles i zawiera wywiady Rogera Moore’a z takimi gwiazdami jak J.J. Abrams, Ed Asner, Ed Begley Jr., Michael Caine, Shakira Caine, Joan Collins, Natalie Dormer, Stephen Fry, Paris Hilton, Danny Huston, Peter Jones, George Lazenby, Jon Lovitz, Bill McDonald, Ewan McGregor, Liam Neeson, Queen Latifah i Harvey Weinstein.

▸ Przeczytaj również: Kylie Jenner ze swoim reality show na kanale E! (ZOBACZ ZWIASTUN)

W filmie pojawiają się też sceny z kinowych produkcji “Wszystko o Ewie”, “Terminator”, “Żywot Briana”, “Podejrzani” czy “Grease”.

Roger Moore, brytyjski gwiazdor znany z ról agenta 007, Jamesa Bonda i Simona Templara w serialu “Święty”, zmarł w maju 2017 w wieku 89 lat.

R E K L A M A » zespoły weselne