Zabawę w funkowym klimacie na MaxFloRecTV rozkręcają od 10.09 Jarecki & BRK. Gościem specjalnym jest – kryjący się pod pseudonimem Strażak Sam – GrubSon

Sprawdźcie klip do „Remizy funk”, czyli 5. singla promującego album „Punkt widzenia” Jareckiego & BRK! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji być na imprezie w strażackiej remizie albo jeśli macie z taką zabawą niezapomniane wspomnienia i chcecie sobie przypomnieć, jak to było – koniecznie zobaczcie poniższy obrazek! „Remiza funk” to 5. singiel promujący płytę „Punkt widzenia” Jareckiego & BRK.

Sami artyści opis wydanego nakładem MaxFloRec albumu zamykają stwierdzeniem: „Nasza muzyka jest jak punkt widzenia – zmienna względem siedzenia”. Ich najnowszy, zupełnie inny niż poprzednie singiel jest tego idealnym przykładem.

Autorem scenariusza powyższego teledysku jest Przemek Corso. Wspólnie z Michałem Schwiercem odpowiada on także za reżyserię obrazka. Zdjęcia i montaż to – podobnie jak w przypadku kultowego „S.O.S-u”

„Trabaho” czy „Daj to głośniej” – również dzieło Schwierca. W wizualizacji wystąpili: Wioletta Szarzyńska, Marta Kuczma, GrubSon, DJ BRK, Jarecki, Paweł Wawrzycki, Przemek Corso, zespół SANEPID i inni, w tym strażacy z OSP Chróścina. To właśnie w remizie tej Ochotniczej Straży Pożarnej nakręcono klip.

Produkcją utworu „Remiza funk” zajął się oczywiście DJ BRK. Za cuty w utworze odpowiada niejaki DJ Twardy Kark. Ów pseudonim może oznaczać tylko jedno – GrubSon!

ZOBACZ TELEDYSK
GRUBSON JAKO STRAŻAK SAM

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!