Bovska zaśpiewa w Starym Klasztorze (data, ceny biletów)

Bovska zapowiada niespodziankę dla swoich fanów!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Bovska jesienią wyrusza w trasę promującą swój najnowszy album, która odbywa się pod szyldem „W PYSK!”. W ramach tej właśnie trasy, 29 października Bovska wystąpi w klubie Stary Klasztor we Wrocławiu!

Bovska to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy.

Artystka otrzymała również Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10.000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominację do nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Debiut Roku. Miniony rok może więc zaliczyć do niezwykle udanych, co wcale nie sprawiło, że spoczęła na laurach. W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany „Pysk”.

“PYSK. To energia i haj. Ciemność i światło, w połączeniu z lekkością i rytmicznością beatu. Łagodność wokali, które jednak często nieoczekiwanie tną na ostro. Pysk to świat oglądany przez pryzmat wyobrażeń i humoru, czasem z przymrużeniem oka, a czasem bardziej na poważnie. Ale z dystansem.

Pysk to kontrasty, wycieczki na kosmodrom, intymność ciała, miłość i kochanie. Pysk to wreszcie wybuch koloru i sposób zmierzenia się z rzeczywistością, poprzez spoglądanie na świat i ludzi przez pryzmat piosenek. Nie zawsze o sobie. A to wszystko w oparach gęstego warszawskiego smogu, gdzie czasem można dostać w pysk” – wyznała wokalistka.

Podobnie jak w przypadku albumu „Kaktus”, Bovska jest współautorką swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. „HAJ”, czyli pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo i będący swego rodzaju mostem pomiędzy debiutem Bovskiej a jej drugą płytą, ukazał się jeszcze latem 2016 roku.

Drugim singlem zwiastującym album jest utwór „Cyrk”, do którego teledysk to mocno metaforyczna podróż po wielobarwnym, cyrkowym świecie, w którym absolutnie wszystko jest możliwe. Ta opowieść pół żartem pół serio to doskonała zapowiedź płyty, która zarówno tekstowo jak brzmieniowo mieni się wieloma kolorami.

▸ Przeczytaj również: Elton John w Operze Leśnej – energia, profesjonalizm i klasa! (ZDJĘCIA)

Bovska ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Była też jedyną gwiazdą z Europy, która zagrała koncert podczas tegorocznej edycji festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising w Tokio.

29.10.17 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Bovska: „W Pysk!”
bilety: 40 zł – do 15.09, 45 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące ( balkon): 60 zł

ZOBACZ TELEDYSK
BOVSKA – POFALOWANI

Tekst piosenki
Bovska – Pofalowani
Płynę, płynę z tobą po morzu, szybko mija czas
Choć szczęśliwi uciekamy wciąż mijamy nas
Posklejani kawałkami wspomnień nocy, dni
Zasklepieni w smudze cieni razem witamy świt
Statkiem wolno płynę z tobą w morzu łez
Flota nas usypia, fale budzą sens
Ja tylko Ciebie chcę, Ciebie chcę.
Ja z Tobą mogę biec, mogę biec
Przepłynę świata kres, świata kres,
bo ty uskrzydlasz mnie, kochasz mnie x2
Rozklejamy się w gęstwinie leśnych ścieżek, dróg
Wypaleni, zagubieni, w chłodnym rytmie stóp
Rozpaleni, w noc wpatrzeni, niebezpiecznie grzmi
Wciąż szukamy, nastawiamy kompas na dobre dni
Statkiem wolno płynę z tobą w morzu łez
Flota nas usypia, fale budzą sens
Ja tylko Ciebie chcę, Ciebie chcę
Ja z Tobą mogę biec, mogę biec
Przepłynę świata kres, świata kres,
bo ty uskrzydlasz mnie, kochasz mnie x3

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!