MUZOTAKTNEWSYFilmKatie Holmes ma sekret

Katie Holmes ma sekret
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Katie Holmes zagra w ekranizacji książki “The Secret”, znanej w Polsce pod tytułem “Sekret”.

Kate Holmes zagra w nowym filmie “Sekret”. Książka pióra Rhondy Byrne jest poradnikiem, który podpowiada jak ludzie mogą kontrolować wszechświat za pomocą swoich umysłów.

REKLAMA

Polski opis przedstawia wydawnictwo następująco: “Książka pozwoli ci zdobyć szczęście i pieniądze, trwając przy tym w dobrym zdrowiu i przyjaźni ze wszystkimi. Zawiera wiele mądrości współczesnych nauczycieli – mężczyzn i kobiet, którzy dzięki niemu mogą teraz opowiadać o swoich własnych niezwykłych dokonaniach i doznaniach: przezwyciężaniu nieuleczalnych chorób i dolegliwości, zwalczaniu życiowych przeszkód i osiąganiu tego, co dla wielu wydaje się niemożliwe”.

Film wyreżyseruje Andy Tennant, który pracował wcześniej m.in. przy “Dziewczynie z Alabamy” i “Hitchu: Najlepszym doradcy przeciętnego faceta”. Scenariusz przygotuje Bekah Brunstetter (“Tacy jesteśmy”). W pisaniu uczestniczyć będą również sam Tennant oraz Rick Parks.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Natalia Nykiel zelektryzowała publikę w Rzeszowie (ZDJĘCIA)

Akcja ma skoncentrować się na zapracowanej wdowie, która wychowuje troje dzieci. Po strasznej burzy kobieta zatrudnia złotą rączkę. Mężczyzna ma naprawić zniszczony dach, zamiast tego opowiada bohaterce o mocy wszechświata, dzięki której możemy osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniemy.

Katie Holmes będzie można niedługo oglądać w filmie “Logan Lucky”, którego światową premierę wyznaczono na sierpień.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA