Kortez i Masha Qrella na wyjątkowym koncercie w Łodzi

Kortez i Masha Qrella na wyjątkowym koncercie w Łodzi
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

10 września 2017 roku w Teatrze Nowym w Łodzi wystąpi Kortez i Masha Qrella.

W ramach Festiwalu Łódź Czterech Kultur Masha Qrella i Kortez zaprezentują premierowy materiał, który powstał ubiegłej jesieni podczas ich dwumiesięcznej trasy po Polsce.

Masha Qrella to berlińska artystka od lat związana z tamtejszą sceną niezależną.

Te piosenki powstawały spontanicznie podczas prób, a także w czasie wolnym w hotelowych pokojach. Większość pomysłów została zarejestrowana w nocy z 13 na 14 października 2016 w warszawskim studio Jazzboy.

Łódzki koncert będzie składał się z trzech połączonych ze sobą części. Otworzy go Masha ze swoim zespołem, po czym dołączy do nich Kortez z kolegami by zaprezentować wspomniany materiał. Całość zakończy 25-minutowy koncert Kortez Trio.

Masha Qrella – artystka o niemiecko-rosyjskich korzeniach, związana z legendarną, berlińską wytwórnią Morr Music, tworzy delikatne, melodyjne piosenki w stylistyce indie popu z domieszką zmysłowej elektroniki.

Kortez to jedno z najbardziej spektakularnych odkryć ostatnich lat.

Płyta “Bumerang” stała się bestsellerem, a koncerty nieustannie przyciągają wielotysięczną i wielopokoleniową widownię. Dwa dni przed koncertem, 8 września 2017 roku odbędzie się premiera albumu “Keys” Mashy Qrelli, który ukaże się nakładem Jazzboy Records.

Bilety: normalny 40 złotych/ulgowy 30 złotych.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak ma tremę przed występem w The Voice of Poland?!

R E K L A M A » zespoły weselne