Dlaczego nie będzie drugiego sezonu “Gypsy” z Naomi Watts

Dlaczego nie będzie drugiego sezonu Gypsy z Naomi Watts
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Platforma Netflix nie będzie kontynuowała realizacji serialu “Gypsy” z Naomi Watts w głównej roli. Produkcja zamknie się w jednym (wyemitowanym już) sezonie.

Serial “Gypsy” z Naomi Watts trafił do widzów 30 czerwca. Decyzja o zakończeniu produkcji na pierwszym sezonie zapadła dość niespodziewanie. Przygotowania do nowej serii trwały już ponoć od kilku tygodni. Scenarzyści szykowali nową historię.

Przypomnijmy, że Naomi Watts wcieliła się w produkcji w terapeutkę Jean Holloway, która podejmuje ryzyko i angażuje się w bliskie relacje z osobami z otoczenia własnych pacjentów.

Billy Crudup grał męża głównej bohaterki, Michaela. Przed kamerą stanęli również Sophie Cookson, Melanie Liburd i Lucy Boynton, a ponadto Karl Glusman, Brooke Bloom i Kimberly Quinn.

Scenariusz napisała debiutująca w tym fachu, Lisa Rubin, a za kamerą Sam Taylor-Johnson (“Pięćdziesiąt twarzy Greya”), Victoria Mahoney i Coky Giedroyc.

Nie wszystkie nowe seriale znikną z Netfliksa – platforma podjęła decyzję o realizacji kolejnych sezonów “GLOW”, “13 Reasons Why” i “Marvel’s Iron Fist”.

▸ Przeczytaj również: Bryson Tiller, następca Drake’a i SZA w Polsce (data, miejsce, bilety)

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
GYPSY

https://www.youtube.com/watch?v=y67_16zSMwk

R E K L A M A » zespoły weselne