Justin Vernon z Bon Iver pracuje nad nową muzykę (WIDEO)

Justin Vernon z Bon Iver pracuje nad nową muzykę
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Znany z Bon Iver Justin Vernon opublikował serię filmików na swoim kanale Instagram. Materiały zostały zarejestrowane w studiu nagraniowym i wszystko wskazuje na to, że wokalista pracuje nad nową muzyką.

Justin Vernon z Bon Iver pracuje nad nową muzykę! Jak na razie nie wiadomo, z jakim projektem związane są powyższe nagrania.

Ostatnio Vernon zapowiedział współpracę z pochodzącą z Minnesoty grupą taneczną TU-Dance. Kolaboracja zaplanowana jest na kwiecień 2018 roku.

W ubiegłym miesiącu lider Bon Iver, Justin Vernon wystąpił z zespołem Revolution w Minneapolis i z supergrupą Billa Withersa podczas Newport Folk Fest.

Dowodzony przez Justina Vernona projekt Bon Iver zadebiutował płytą “For Emma, Forever Ago”, proponując proste folkowe piosenki.

▸ Przeczytaj również: Kolejny rekord przeboju lata 2017 – Despacito

Drugie dzieło formacji, “Bon Iver, Bon Iver” z 2011 roku, okazało się niespodziewanym sukcesem, którego zwieńczeniem była nagroda Grammy. Longplay “22, A Million”, będący trzecim w dorobku Amerykanów, ukazał się 30 września 2016 roku.

https://www.instagram.com/p/BXy6ocBF-nP/

https://www.instagram.com/p/BXzLHbilsGz/

R E K L A M A » zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!