Jay-Z rozmawia o problemach

Mahershala Ali i Danny Glover zapowiadają płytę Jay Z Jay-Z
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprócz teledysków i bonusowych utworów, wśród dodatkowych materiałów związanych z albumem “4:44” znalazły się również krótkie filmiki. Jay-Z opowiada w nich o nurtujących go, skomplikowanych problemach.

Najnowszy z opublikowanych filmików skupia się na emocjonalnej wrażliwości. W materiale wideo oprócz Jaya-Z pojawiają się również Chris Rock, Michael Che, Trevor Noah i Meek Mill.

– Nie możemy korzystać z pomocy terapeutów. Wtedy jesteś z miejsca uważany za wariata. Tylko, że kiedy trzech z twoich braci nie żyje, a twoja matka biła cię, potrzebujesz pomocy. Ktoś musi porozmawiać z tobą o tym, co czujesz – mówi Jay-Z.

Longplay “4:44” ukazał się pod koniec czerwca i w niespełna tydzień uzyskał platynowy status.

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku.

Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

▸ Przeczytaj również: Kolejny rekord przeboju lata 2017 – Despacito

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!