Daniel Craig potwierdza, że będzie James Bondem

Daniel Craig potwierdza, że będzie James Bond
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Podczas amerykańskiego talk show, Daniel Craig potwierdził, że zagra Jamesa Bonda.

Będąc gościem “The Late Show With Stephen Colbert”, angielski aktor, Daniel Craig przyznał, że wcieli się ponownie w 007.

Zapytany czy powróci jako James Bonde, odpowiedział: “Tak”. Niestety nie ujawnił żadnych szczegółów.

Przypomnijmy, że nadchodzący obraz roboczo został zatytułowany “Shatterhand”. Dzieło, będące 25. odsłoną oficjalnej serii, trafi do kin 8 listopada 2019 roku. Na ekranie pojawią się ponadto Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nowa część ma być kręcona w Chorwacji, Japonii i na południ Francji. Podstawą scenariusza będzie książka “Never Dream Of Dying” autorstwa Raymond Benson, który napisał też “Jutro nie umiera nigdy”, “Świat to za mało” i “Śmierć nadejdzie jutro”. W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

▸ Przeczytaj również: 10 zasad, które pozwolą wam cieszyć się zdrowym i bezpiecznym seksem!

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Nad scenariuszem filmu pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu “Świat to za mało” z Pierce’em Brosnanem.

O angaż reżyserski starają się Denis Villeneuve (“Sicario”), Yann Demange (“W potrzasku. Belfast ’71”) i David Mackenzie (“Aż do piekła”).

Daniel Craig do tej pory wystąpił w “Casino Royale”, “007 Quantum of Solace”, “Skyfall” i “Spectre”.

R E K L A M A » zespoły weselne