Antek Smykiewicz prezentuje debiutancki singiel zatytułowany “Pomimo burz”

Antek Smykiewicz
Antek Smykiewicz – finalista The Voice of Poland debiutuje!

Antka Smykiewicza publiczność miała okazję bliżej poznać w pierwszej edycji programu “The Voice of Poland”, w którym to wokalista zajął drugie miejsce.

Swoją charyzmą i niepowtarzalnym głosem Antek Smykiewicz zachwycił nie tylko Andrzeja Piasecznego ale również i publiczność programu “The Voice of Poland”.

Antek Smykiewicz to jeden z najlepiej zapowiadających się wokalistów na naszej scenie muzycznej!

W jego domu muzyka zajmowała szczególnie ważne miejsce. Od zawsze śpiewał ze swoim rodzeństwem i grał na różnych instrumentach, nie tylko podczas rodzinnych “imprez”. Każdy w jego rodzinie gra na jakimś instrumencie – gitarze, klarnecie, oboju czy fortepianie…

W 2010 roku zajął pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Karaoke organizowanym przez RMF MaXXX w Opolu. 2 miejsce w 1-wszej edycji programu The Voice Of Poland umożliwiło mu pokazanie się szerszej publiczności oraz powolny marsz ku spełnieniu marzeń – nagranie solowej płyty. To także Półfinalista 7 edycji programu Must be the music. Antek jest również wokalistą w zespole “Ściana Wschodnia”, z którym gra od 2010 roku.

Utwór “Pomimo burz” skomponował Marek Kościkiewicz – współzałożyciel zespołu De Mono, gitarzysta, wokalista, kompozytor.

Antek Smykiewicz
okładka singla “Pomimo burz” Antka Smykiewicza

“Każde prawdziwe uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi musi przejść przez kilka etapów. Od zakochania, wszystkich początkowych zachwytów i uniesień przechodzimy do szarej codzienności, która zazwyczaj nie jest już taka kolorowa jak sam początek.  

Nagle większość rzeczy już o sobie wiemy, pojawiają się problemy, ciężko nam siebie na wzajem zaskoczyć i podświadomie  zaczynamy się rozglądać za łatwiejszą perspektywą.

Jedni z nas poddają się wtedy i rozstają   “jak w śmiechu porzucone kwiaty choć nie wiedzą do końca czemu tak się stało “.

Drudzy z nas natomiast pomimo burz i zawirowań na przekór czasom, w których rzeczy już się nie naprawia tylko wymienia na nowe, postanawiają o siebie walczyć i pozwolić na to by narodziło się prawdziwe wartościowe uczucie jakim jest miłość.

O ważne rzeczy i osoby warto się czasem trochę postarać, bo przecież nic wielkiego nie przychodzi w życiu łatwo” – wyznaje Antek Smykiewicz

ZOBACZ TELEDYSK
ANTEK SMYKIEWICZ – POMIMO BURZ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!