Nocny Kochanek rozgrzeje przed występem Scorpions

Nocny Kochanek rozgrzeje przed Scorpions
fot. Romana Makówka © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

1 grudnia na pograniczu Gdańska i Sopotu w Ergo Arenie zagra zespół Scorpions. Koncert światowej legendy rocka poprzedzi występ zespołu Nocny Kochanek.

Nocny Kochanek rozgrzeje przed Scorpions! Nocny Kochanek to polski zespół metalowy, który muzykę, a przede wszystkim teksty, tworzy z ogromnym dystansem do siebie oraz do wizerunku zazwyczaj kojarzonego z heavy metalem.

Fani formacji deklarują, że ich koncerty uzależniają i to uzależniają na tyle, że przejechanie kilkuset kilometrów na ich kolejny występ nie stanowi żadnego problemu.

Zespół ma na swoim koncie dwa albumy, debiutancki “Hewi Metal” oraz “Zdrajcy Metalu”.

I to właśnie dzięki temu drugiemu wydawnictwu Nocny Kochanek podbił listy sprzedażowe w Polsce, detronizując takich artystów, jak: Metallica, Leonard Cohen, The Rolling Stones czy Sting.

Jesienią twórcy “Zdrajców Metalu” rozpoczną drugą odsłonę swojej trasy koncertowej. Od końca września do połowy kwietnia odwiedzą pawie 50 miast w Polsce.

▸ Przeczytaj również: Dlaczego nie będzie drugiego sezonu „Gypsy” z Naomi Watts

Koncert Scorpions, który poprzedzi występ Nocnego Kochanka, zaplanowany jest 1 grudnia w hali Ergo Arena.

Wejściówki można nabywać poprzez strony internetowe: Bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Zobacz także

loading...
loading...