MUZOTAKTNEWSYFilmThe Punisher coraz bliżej: Nowa zapowiedź (WIDEO)

The Punisher coraz bliżej: Nowa zapowiedź (WIDEO)
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W końcu doczekaliśmy się zapowiedzi, choć nadal niewielkiej, serialu “The Punisher”. Wideo oddaje mroczny klimat produkcji.

– Przeszłość to więcej niż wspomnienia – słyszymy głos w zapowiedzi The Punisher. – To diabeł, któremu sprzedałeś duszę. Niespełna minutowe wideo można obejrzeć tutaj.

REKLAMA

W komiksie tytułowy Punisher/Frank Castle to były żołnierz, który mści się za śmierć bliskich. W wersji telewizyjnej to nowojorski policjant, który po godzinach rozprawia się z kryminalistami w sposób nieco mniej elegancki i niekoniecznie zgodny z prawem.

W roli głównej zobaczymy Jona Bernthala, który postać Punishera portretował już w “Daredevilu”.

W obsadzie The Punisher znaleźli się ponadto Ben Barnes (“Westworld”), Ebon Moss-Bachrach (“Dziewczyny”), Daniel Webber (“22.11.63”), Jason R. Moore (“A Lonely Place for Dying”), Jaime Ray Newman (“Bates Motel”), Paul Schulze (“W garniturach”) i Michael Nathanson (“The Knick”, “Wilk z Wall Street”), a także Deborah Ann Woll i Bobby Saint.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Dlaczego nie będzie drugiego sezonu „Gypsy” z Naomi Watts

Premiera serialu “The Punisher” planowana jest na jesień 2017. Dokładna data nie jest znana. Steve Lightfoot (“Hannibal”) napisał scenariusz pierwszych dwóch odcinków i będzie showrunnerem produkcji.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA