Queen + Adam Lambert: Chcesz oglądać koncert ze sceny?

Queen + Adam Lambert – koncert
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Limitowana edycja specjalnych biletów na Queen + Adam Lambert ruszyła dziś (18 sierpnia) do sprzedaży. Dzięki nim będzie można oglądać cały koncert, siedząc… na scenie! Zobaczyć emocje idoli z tak bliska – czyż to nie jest marzenie prawdziwego fana? Teraz będzie to możliwe! Ponadto dla właścicieli wejściówek management na koncert przygotowuje specjalną niespodziankę. Liczba biletów jest bardzo ograniczona, więc trzeba się spieszyć z ich zakupem.

Do sprzedaży na koncert Queen + Adam Lambert trafią dodatkowe bilety, ale jakie! Prawdziwym hitem jest fakt, że miejsca, które będą dostępne niebawem w sprzedaży znajdują się… na samej scenie! Tak, to możliwe! Bliżej swoich idoli na koncercie już po prostu nie da się być!

Management artysty zdecydował się na takie posunięcie już podczas trasy koncertowej po innych krajach, a teraz przyszła kolej również na Polskę!

To dowód wdzięczności i zaufania dla polskich fanów. Miejsca, na „Red Special” – gitarowej scenie, zawierać będą również niespodziankę, którą dla specjalnych gości przygotowuje sam management! Na ten moment nie wiadomo co to takiego, ale jedno wiadomo na pewno! Ci, którzy się zdecydują za zakup, nie będą żałować! Cena takiego biletu to 2.500 PLN.

Każda osoba, która zdecyduje się na to, by dołączyć do grupy „Red Special”, musi pamiętać, że ze względów ochrony i bezpieczeństwa, bilet należy wcześniej zarejestrować. Osoba, która zamierza go kupić oraz znaleźć się na koncercie, musi jednocześnie podać swoje dane: imię, nazwisko oraz numer dowodu osobistego uczestnika, który rzeczywiście będzie brał udział w show.

Jeśli ktoś zamierza kupić bilet jako prezent i podarować komuś innemu, musi pamiętać, żeby zarejestrować go na numer dowodu osobistego gościa, który pojawi się tego dnia na koncercie. Jeśli ktokolwiek zdecyduje się na odsprzedanie takiego biletu komuś innemu, musi być świadomy, że takie posunięcie unieważnia go bezpowrotnie, bez możliwości odzyskania za niego pieniędzy. Każda osoba, która jest zainteresowana zakupem, musi być pewna swojej decyzji.

– Każdy, kto chciałby wziąć udział w tym niezwykłym koncercie i spędzić ten wieczór na scenie z Queen + Adam Lambert powinien być w gotowości i nie zwlekać z podjęciem decyzji.

Liczba tych biletów jest wyjątkowo ograniczona i wynosi zaledwie 10! Tylko najszybsze osoby okażą się tymi szczęśliwcami, którzy dostaną miejsca na scenie „Red Special” u boku swoich idoli.

Najwierniejszym fanom pozostaje więc nie zwlekać ani chwili! – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert zespołu Queen w Łodzi.

▸ Przeczytaj również: Dlaczego nie będzie drugiego sezonu „Gypsy” z Naomi Watts

Specjalne wejściówki na koncert Queen + Adam Lambert upoważniające do wejścia na scenę będzie można nabywać jedynie poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, od piątku, 18 sierpnia.

Sprzedaż regularnych biletów odbywa się za pośrednictwem stron: www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

POSŁUCHAJ NA ŻYWO
QUEEN + ADAM LAMBERT W PIOSENCE – RADIO GAGA

Tekst piosenki
Queen + Adam Lambert – Radio Gaga
Radio.
Radio.
I’d sit alone and watch your light
My only friend through teenage nights
And everything I had to know
I heard it on my radio
You gave them all those old time stars
Through wars of worlds invaded by Mars
You made ’em laugh, you made ’em cry
You made us feel like we could fly.
Radio.
So don’t become some background noise
A backdrop for the girls and boys
Who just don’t know or just don’t care
And just complain when you’re not there
You had your time, you had the power
You’ve yet to have your finest hour
Radio, Radio.
All we hear is Radio ga ga
Radio goo goo
Radio ga ga
All we hear is Radio ga ga
Radio blah blah
Radio, what’s new?
Radio, someone still loves you!
We watch the shows, we watch the stars
On videos for hours and hours
We hardly need to use our ears
How music changes through the years.
Let’s hope you never leave old friend
Like all good things on you we depend
So stick around ’cause we might miss you
When we grow tired of all this visual
You had your time, you had the power
You’ve yet to have your finest hour
Radio, Radio.
All we hear is Radio ga ga
Radio goo goo
Radio ga ga
All we hear is Radio ga ga
Radio goo goo
Radio ga ga
All we hear is Radio ga ga
Radio blah blah
Radio, what’s new?
Someone still loves you!
Radio ga ga [3x]
You had your time, you had the power
You’ve yet to have your finest hour
Radio, Radio.

Zobacz także

loading...
loading...