Kid Cudi z Kanye West w Japonii – co tam robią? (WIDEO)

Kid Cudi z Kanye West w Japonii - co tam robią?
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kanye West i Kid Cudi wybrali się razem do Japonii, gdzie podobno pracują nad wspólnym projektem.

Raperzy, Kanye West i Kid Cudi ostatnio raczej nie darzyli się sympatią, co więcej przez ostatni rok byli skonfliktowani, ale najwyraźniej postanowili zakopać topór wojenny.

– Zamierzają zrobić niespodziankę i wypuścić niesamowitą kooperację – zdradza informator Page Six.

– Właśnie nagrywają. Nikt nie wie, co to jest ani jak brzmi. Nikt z nimi nie jest obecny w studiu. Tylko Cudi, Kanye i inżynier. Sesja odbywa się w Japonii.

Pod koniec wpisu można przypomnieć sobie numer “All Of The Lights”, który stworzyli razem Kanye West, Kid Cudi i Rihanna.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy.

Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego dorobek zamyka album “The Life of Pablo” z lutego 2016 roku.

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper.

Artystę, który naprawdę nazywa się Scott Mescudi, ostatnio można było podziwiać w filmach “Need for Speed”, “Romans na dwie noce”, “Ekipa”, “Vincent N Roxxy” czy komedii “Drunk Parents” z Salmą Hayek i Alekiem Baldwinem.

▸ Przeczytaj również: Lukas Rieger ponownie! Niemiecki Justin Bieber w Polsce

Jego dyskografię zamyka płyta “Passion, Pain & Demon Slayin'” z grudnia 2016 roku. Pochodzący z Cleveland muzyk sprzedał ponad 5 milionów singli. Nagrywał z takimi wykonawcami jak Jay Z, Mary J. Blige, David Guetta, MGMT, Shakira, Snoop Dogg i Michael Bolton. Pojawił się też na ostatnim wydawnictwie Kanye Westa, “The Life of Pablo” (2016).

R E K L A M A » zespoły weselne