Monika Lewczuk prezentuje długo oczekiwaną debiutancką EP-kę.

Monika Lewczuk
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Monika Lewczuk, uczestniczka programu “The Voice of Poland” spełniła właśnie jedno ze swoich największych marzeń. Na rynku ukazał się mini album wokalistki zatytułowany “#ByćTam”! Płytę promuje singiel “#TamTam”. Sprawdźcie szczegóły wydawnictwa na MUZOTAKT.pl

Monika Lewczuk chce być tam…

Nowoczesna popowa produkcja. Tłuste, współczesne bębny oraz syntezatory dopełnione smaczkami akustycznych dźwięków – taką muzykę znajdziemy na debiutanckiej EP-ce Moniki Lewczuk!

Kolorowe, elektroniczne przestrzenie współgrają z ciepłą, aksamitną barwą głosu wokalistki. Materiał zawarty na “#BYĆ TAM” to połączenie optymistycznych i nostalgicznych melodii. Ten mini album jest próbą uchwycenia i opisania kruchych, ulotnych emocji w formie popowych piosenek.

Monika Lewczuk
okładka ep-ki #Być Tam

EPka “#ByćTam” zawiera 5 utworów:
Tam Tam
Tysiące Mil
Pięknie Jest
Tam Tam (Tropical Lounge Mix)
Tam Tam (Akustycznie)

#Być Tam to efekt współpracy artystki z kompozytorem i producentem Rafałem Malickim (Mosqitoo, MaRina, Hey) i Sarsą Markiewicz, która wraz z Moniką współtworzyła teksty piosenek. Monika Lewczuk nie tylko śpiewa ale również sama komponuje i pisze teksty piosenek. Jej inspiracje muzyczne nie ograniczają się do jednego nurtu.

Fascynują ją nowoczesne numery Years & Years, oldschoolowe piosenki Abby i operowe arie w wykonaniu Andrea Bocellego. Odkopywanie zapomnianych brzmień i łączenie ich z nowoczesną formą tworzą nową jakość, którą usłyszymy w piosenkach Moniki.

“Tam Tam” przekroczył magiczną barierę miliona odtworzeń w serwisie YouTube!

ZOBACZ TELEDYSK
MONIKA LEWCZUK – #TAM TAM

Monika Lewczuk – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu, wokal szlifowała w warszawskim Studio Buffo. Uczestniczyła w V edycji programu „The Voice Of Poland” w drużynie Marka Piekarczyka.

ZOBACZ WYSTĘP
MONIKA LEWCZUK W THE VOICE OF POLAND V

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!