MUZOTAKTNEWSYFilmMatthew Goode wampirem, Teresa Palmer czarownicą

Matthew Goode wampirem, Teresa Palmer czarownicą
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Matthew Goode i Teresa Palmer zagrają w serialowej adaptacji powieści “Czarownica” (“A Discovery Of Witches”) Deborah Harkness.

Teresa Palmer wcieli się w główną bohaterkę, Dianę Bishop, piękną, młodą doktor historii, która studiuje alchemiczne księgi w oksfordzkiej Bibliotece Bodlejańskiej.

REKLAMA

– Jeden manuskrypt promieniuje dziwnym lśnieniem – czytamy w opisie wydawcy, Amber. – Brakuje mu kilku stron. A spod pisma wyłania się niemożliwy do odczytania inny tekst. Diana wie, że by go odczytać, musiałaby użyć swoich magicznych mocy. Pochodzi bowiem z potężnej rodziny o wielowiekowych czarnoksięskich tradycjach. Z rodziny pierwszej czarownicy straconej w Salem. Diana boi się swojej magii. Broni się przed nią. Wraca jednak do księgi. Ale okazuje się, że manuskryptu nie ma w bibliotece, bo zaginął przeszło sto lat wcześniej. Tymczasem Oksfordem wstrząsają tajemnicze morderstwa. A Bibliotekę Bodlejańską zaludniają niebezpieczne czarownice, czarnoksiężnicy, demony i wampiry. Wszyscy poszukują księgi.

▸ Przeczytaj również: Opole 2017: Znamy wykonawców – Debiuty i Premiery oraz Jubileusz

Matthew Goode wcieli się w wampira, Matthew Clairmonta.

Materiały promocyjne partnera

Zdjęcia rozpoczną się za kilka tygodnie w Wolf Studios w Walii. Kate Brooke (“Mr Selfridge”) napisała scenariusz i będzie pełnić rolę showrunnera.

Teresa Palmer na koncie ma role w filmach “Wiecznie żywy”, “Kidy gasną światła”, “Jestem numerem cztery” czy “Przełęcz ocalonych”.

Matthew Goode znany z seriali “Żona idealna” czy “Downton Abbey”, zapowiedział udział w drugim sezonie “Crown”.

R E K L A M A » zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA