Zapowiedź płyty

Nowe piosenki Queens of the Stone Age na płycie Gordi

Niektórzy fani australijskiej indiepopowej wokalistki Gordi stali się posiadaczami rarytasów. Na stronie B jej nowej płyty “Reservoir” znalazły się utwory z nadchodzącego albumu Queens of the Stone Age.

Do pomyłki doszło w amerykańskiej firmie tłoczącej winyle. Obydwa albumy, “Reservoir” i “Villains” Queens of the Stone Age ukazują się tego samego dnia, czyli 25 sierpnia. Australijka z humorem zareagowała na wiadomość o pomyłce.

– Oczywiście wiedziałam, że płyta Queens of the Stone Age ukazuje się tego samego dnia, co moja i wiedziałam, że wzbudzi większe zainteresowania – komentuje artystka.

– Logicznym posunięciem było więc przywłaszczenie sobie kilku ich piosenek. Liczyłam, że ludzie albo nie zauważą, albo docenią zmianę mojego stylu.

Poniżej można posłuchać singla “Bitter End” promującego album Gordi.

– Tytuł “Villains” nie jest polityczny – wyjaśniał niedawno frontman rockowej kapeli, Josh Homme.

– Nie ma nic wspólnego z Trumpem i całym tym bajzlem. To po pierwsze słowo, które fantastycznie wygląda, po drugie komentarz do trzech wersji każdego scenariusza: twojej, mojej i tego, co się naprawdę wydarzyło.

» Wybrane dla Ciebie

Oto tracklista “Villains”:
1. Feet Don’t Fail Me
2. The Way You Used to Do
3. Domesticated Animals
4. Fortress
5. Head Like a Haunted House
6. Un-Reborn Again
7. Hideaway
8. The Evil Has Landed
9. Villains of Circumstance

▸ Przeczytaj również: Opole 2017: Znamy wykonawców – Debiuty i Premiery oraz Jubileusz

Grupa Queens of the Stone Age ma na koncie już sześć albumów, w tym “Rated R” (2000) i “Songs for the Deaf” (2002). Ostatni to “…Like Clockwork” wydany w czerwcu 2013 roku.

R E K L A M A » zespoły weselne

Autor
Redakcja MUZOTAKT.pl
Dowiedz się więcej na temat: GordiQueens Of The Stone Age